Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élőktől kérdezném....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élőktől kérdezném. Meglehet szokni? Vagy idővel csak rosszabb?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
A fogalmakat kéne tisztázni. Amiről te beszélsz, az a MAGÁNY. Az xar. De az EGYEDÜLLÉT, az lehet nagyon-nagyon jó is.
2023. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Nem. Hisz van aki már egyedül élni sem szeret, hiába vannak barátai, rokonai...

2023. okt. 10. 23:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem már nem érint, de kifejezetten szerettem. Jó érzés volt, hogy nem kell senkihez igazodnom, bármikor át tudtam hívni akárkit, havert és alkalmi párt egyaránt. Persze ez emberfüggő, én szeretek időnként visszavonulni egyébként is. Nehezen bírom elviselni, ha folyamatos a nyüzsgés körülöttem, a koliban is egy idő után már zsongott a fejem. Próbáld meg a jó oldalát nézni, én ennyit tudok tanácsolni. Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal.
2023. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen #2, b+ 🤦‍♂️🤦‍♂️ lehet valaki egyedül és magányos is egyszerre. Teee 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ #1 azt akarja megértetni veled, hogy az egyedüllét nem jár együtt a magánnnyal, nem feltétlenül, illetve fordítva, társaságban is lehet valaki magányos, a társas magány is létező dolog, és egyre gyakoribb is. Tehát ez két külön dolog.


Egyedül lenni hosazú távon valószínűleg rossz, mert azért alapvető szükségleteink kötődnek a társasághoz, szerelemhez, stb... ezekért meg kell küzdenie mindenkinek idővel.

2023. okt. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem egyedül élek, hanem a két gyerekemmel. De nincs és nem is akarok pasit keresni. Igazából a motivációm sincs meg. Voltam fent társkeresôn régebben, de már az is teher volt, hogy egy normális beszélgetést elkezdjek. Ugyanazokaz a köröket futni ezredszer... Találkozni meg egyáltalán nem volt kedvem. Úgy meg mi értelme? Pár nap után töröltem is magam.
2023. okt. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Én egyedül élek, de ettől még megfordulnak nálam heti szinten emberek, vagy barátnő, vagy anyukám, vagy egy srác. Vagy én megyek valahova emberekkel. Azokon az alkalmakon kívül viszont baromira nem hiányzik a társaság itthon, az, hogy fixen legyen itt valaki, sokkal pihentetőbb egyedül lenni. Szóval szerintem jó egyedül élni, semmi köze a magányossághoz számomra.
2023. okt. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyedüli élet az igazi .
2023. okt. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Ti a szavakon lovagoltok😂 ha a kérdező magányosnak érzi magát akkor azt csakis ő tudja.Egyébként meg habitus kérdese, van aki egy idő után amugyis igényli hogy ne zsongjanak körülötte más meg azért barátkozik hogy ne aludjon egyedül,miközben teljesen mindegy ki mellett ébred, csak ne egyedül legyen.Ezt társfüggősegnek hívják!
2023. okt. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal jobb, mint egy másik valakivel vesződni és/vagy kkölcsönösen vesződni egymással. (F!)
2023. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz jobb. Aki jól elvan egyedül mint pl én az igazából sosem szenvedett ettől, nem pedig megszokta vagy ilyesmi. Valaki vagy eleve jól operál független emberként vagy nem de akkor ezen az idő nem is fog segíteni.
2023. okt. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!