Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex közben megpofozott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben megpofozott az újdonsült hölgy ismerősöm, akivel alkalmi kapcsolatban vagyunk csak együtt, mivel nem csinált senki ilyet úgy reagáltam neki szóban, ha még 1 ilyen lesz kiütöm a fogait?

Figyelt kérdés
Megsértették a férfi maszkulin becsületem. Érdemes ezt a kapcsolatot folytatni?
2023. okt. 24. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván volt ennek előzménye is csak az nem kerül bele a sztoriba vagy csak ferdítve.
2023. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

O.O


BDSM kapcsolat, jól értem? Abban csinálnak hasonlókat nem?


Ezt nem beszéltétek meg korábban?

2023. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Érdemes ezt a kapcsolatot folytatni?"

Igen. Pofon/fog meccs alapon.

Te komolyan kérdezed? Mi jót vársz?

2023. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Mégha le is qrváztad sincs joga megpofozni, de neked se fenyegetőzni hanem otthagyni szó nélkül.
2023. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit sok lett... elhiszem, hogy nem tudod, mit jelent a maszkulin, de akkor ne használd ilyen lelkesen, mert marhaság lesz belőle.

Szó szerint azt írtad, hogy "megsértették a férfi férfias jellegű becsületem".

Döntsd el, hogy pasi vagy, vagy egy maszkulin nő.

2023. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Én miért nem találok ilyen nőt!?
2023. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Hibázott, mert nem beszélte meg veled előre, te meg túl agresszívan reagáltad le. Nem attól leszel férfi, ha szétvered a másikat.
2023. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy rinyagép vagy... totál megértem, hogy neked ez rosszul esett, de hogy lehet így reagálni?? Lehet ő azt hitte ez belefér, sokaknál igen, hibázott, vagyis mindketten hibáztatok hogy nem beszéltétek át mi a határ, de szex közben, főleg alkalmi közben ahol nincs meg a meghittség csak a dug-s a cél, ott hamarabb elengedi magát az ember, lásd... talán át kellett volna beszélni, ő is kérdezhetett volna, nem mondom hogy nem volt idióta, mert az anyját ütögesse engedély nélkül, de a kérdésedre hivatkozva, az nem valami maszkulin vonás hogy te egy nőnek ilyet odanyögsz, hogy kiverex a fogaid... hát lehet hogy tökéletesen össze is illetek, már neharagudj.
2023. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők, akiknek ez bejön (a másik megpofozása), bár ezt előre jó lenne, ha közölné is.

A válaszod, hogy te hogyan reagálsz majd, ha lesz mégegy ilyen, az már nincs egyensúlyban a folyamattal, mert több.

Ha nem tetszik ez a stílus, akkor beszéljetek egymással, hogy A, vagy változtat a nő a szexuális szokásán, vagy B, fel is út, le is út.


Nekem bejönne egy ilyen nő.

2023. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem folytatta veled a nő!
jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!