Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban hol van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban hol van a határ a csipkelődés és a bunkó beszólás között?

Figyelt kérdés

Én is ismerkedtem már olyan emberekkel, akikről egy idő után nem tudtam eldönteni, hogy csipkelődnek vagy bunkóság volt a részükről.

Szerintetek hol van a határ a csipkelődés és a bunkóság között?


nov. 24. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ott a határ, hogy akinek mondják, annak hogyan esik!

Ha neki rosszul esik, akkor bunkó beszólás volt.

A szó, ami ilyenkor hiányzik a beszólogató szótárából, az ez: tapintat.

Én épp ezért csak nagyon-nagyon finom mértékig és ritkán csipkelődöm-viccelődök mással. Azt vallom, ha az ember valakin viccelődni akar, akkor saját magával tegye. Akkor biztos nincs sértettség, megbántottság.

De a humorának a sekélyességét is jelzi, ha egy embernek a viccelődés mindig valakin való viccelődést jelent. Lehet úgy is viccelődni, hogy az nem csattan egyetlen emberen sem.

nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéni dolog. Mi pl olyasmiket megengedunk magunknak es egymasnak, amitol egy erzekenyebb ember mar bántalmazást kiáltana. Mi meg imádjuk, hogy nem kell magunkat megjatszani.
nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amíg egymásra vannak gerjedve a felek, addig sokkal toleránsabbak, mert a bunkóbb beszólást is megmagyarázzák maguknak, hogy "oh, nem úgy értette".

Ha meg már épp elhidegülnek egymástól, akkor a másik lélegzetvétele is zavaró lesz a számukra, nemhogy a csipkelődés :D

nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fuh az én párommal mi is beszólogatunk egymásnak és nem haragszunk meg érte. Pedig lehet bunkó a jellege.
nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél máshol van a határ. Ezt ki kell tapasztalni, kinek hol van. Amikor valami bántó, azt meg kell beszélni
nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Egyéni, de ha neked kellemetlen, akkor jelezd. Álatlában akkor mondják valakire, hogy túlérzékeny ilyen szempontból, amikor a másik azt hiszi, hogy vicces, pedig csak simán bunkó, vagy amikor viccelődésbe ágyazza azt, amit mondana, és azt hiszi, így nem lesz paraszt.
nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked kéne ismerni a párodat hogy mivel viccel minek van éle is..
nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is el kell telnie egy kis időnek ahhoz hogy először beszóljon viccből. Aztán attól függ kinek mi esik rosszul. Én traumatizálva vagyok a dagadtozástól, úgyhogy a testalkatomra nem tehetne semmilyen megjegyzést, mert nagyon rosszul esne. De pl a mi kapcsolatunkban egy "fogd be a pofádat" tud vicces lenni, persze úgy kell mondani, hogy tudjuk, hogy nem komoly. De ez csak vele fér be mással nem. Meg lehet másnak ez fájna.
nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!