Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudomást szereznél arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudomást szereznél arról, hogy egy barátodat/barátnődet megcsal a párja te megmondanád neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmet megcsalja a pasija mással, hallottam az illetőtől akivel megtette, de nem tudom van e értelme közbeavatkozni.

Sajnos jártam már úgy mikor konkrét bizonyítékom volt arra, hogy valakit megcsal a párja, és a végén én voltam a sz*rkavaró, irigy a boldogságára, és én lettem beállítva rossznak. Akkor megfogadtam, ha legközelebb ilyen van nem avatkozok bele mások dolgába, mert úgyis én jönnék ki rosszul.

Nektek van tapasztalatok ilyennel?


máj. 21. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Én magamtól jöttem rá, hogy csal az exférjem, mégis mai napig azt hiszik (kollegáik), hogy az ex legjobb barátja köpött. Mai napig vamzernak gúnyolják, alaptalanul. Tudott róla, de nem szólt nekem. A vádaskodás után felvettük a kapcsolatot és utána vallott, mikor már elköltöztem.

Úgyhogy akármit teszel, te leszel a szemét. Aki a másik nyakába akaszt egy ilyen terhet, az egy önző gyökér. Inkább tartaná meg magának a gerinctelen titkát, ha lebukik, akkor meg így járt....

máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, attól függ, mondjuk az a barátnő az igazi barátnőd, vagy akitől hallottad.. melyikük fontosabb.

De tegyük fel, ha az, akit csalnak, én azt hiszem megmondanám. Nagy az igazságérzetem, nem szeretem a kamuzást, én sosem csaltam meg senkit. Magamból indulok ki, én nem szeretnék olyan kapcsolatban élni, ahol a párom megcsal. Ha ezt nekem egy barátom jelezné, bár nagyon fájna, de biztos nem gondolnám azt, hogy bárcsak ne mondta volna el...

Az meg, hogy a megcsaló fél mondjuk haverjai mit gondolnak rólam... hát pont ba--ák meg, ha még őt védenék. Számomra ez szánalmas. Nyissa ki a száját mindenki a párkapcsolatában, ha már mással akar lenni...

Viszont sok ember ugye (vélt) kényszerből él kapcsolatban (pl. lakhatás, anyagi előnyök miatt, vagy mert nem hiszi el, hogy neki juthat jobb), és ha valaki informálja, akkor szembe kell néznie azzal, hogy ezeket elveszítheti, utána már nem dughatja homokba a fejét, és ez haragot szülhet... amit esetleg azon vezet le, akin tud: pl. a "besúgón"...

máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Én szólnék a pasinak, hogy van X napja becsületesnek lenni és bevallani a barátnőmnek. Ha nem akkor szólok helyette.

Így a csávónak is van esélye talán egy fokkal kevésbé gusztustalan módon lezárni ezt a kapcsolatot.

Persze, ez függ attól is, hogy ez az infó a megcsalásról mennyire biztos.

máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as ez nagyon szép és jó, de fenyegetéshez és bahléhoz hidd el semmi kedvem belekeveredni, mápediglen az ő pasija nem a kultúrált irodában dolgozó féle ha érted.
máj. 21. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos nehéz terep.

Persze, a barátnőd és szereted, de lehet hogy tudja ő is a dolgot, csak nem szeretne szembesülni vele, akkor te leszel a rossz.

A #3-as tanácsát pedig semmiképp ne fogadd meg.

Gondolj bele, simán gyárt addig magának alibit, magyarázatot stb. Vagy a végén még előadja, hogy Te zúgtál bele és ezért kamuzol.

Nézd, te ismered a barátnődet. Ha van tényleg kézzel fogható, egyértelmű bizonyítékod, akkor szerintem mondd el.

máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Én bizonyítékok segítségével felnyomnám a barátnőnél.
máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy elmondanám. Ellenkező esetben is elvárnám. Aki falaz az cinkos.
máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Akármennyire is a barátom, nem mondanám el. Nem az én dolgom, nem avatkozhatok mások életébe és nem keverhetem a kakit.

Az jó ötlet, amit itt olvastam, hogy a srácot kellene igazságra bírni. De szerintem nem a te dolgod, és ebben a helyzetben nincs jó döntés.

máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szerintem pont az a kakikeverés ha te is hazudozni kezdesz ilyen esetben.. én azonnal megszakítanám a kapcsolatot ha megtudnám hogy egy állítólagos “barátom” hazudott/titkolózott előttem ebben.

máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Se így se úgy nem jössz ki jól belőle. Ha a legjobb barátomról lenne szó, én elmondanám, úgy érezném, tartozom neki azzal, hogy megkíméljem attól, hogy hazugságban éljen.


F

máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!