Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen társkereső működhetne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen társkereső működhetne? Kipróbálnád?

Figyelt kérdés

Rengeteg pasi nem is a nőkkel van elfoglalva, hanem a többi pasival. Ilyen nőhöz milyen pasinak kell kenni? XY kinek az exe volt? Volt-e a csajnak fekete/alfa/nagyfarkú pasija, és persze mennyi?


A profilban nem a csajról lenne kép meg bio, hanem a legutóbbi exéről. Esetleg az utolsó 3 exről, vagy a 2-3 leghosszabb kapcsolatáról. Fotók, magasság, vagyon, végzettség, részletes bemutatkozás.

Ez alapján kéne eldönteni, hogy a csajjal szeretnél-e kapcsolatba lépni. De csak a randin láthatod, hogy néz ki és kicsoda.

Tudom, rengeteg szempontból nem megvalósítható, most én bátorkodtam kiírni egy elméleti kérdést. Tehát lécci, ne abba az irányba menjünk el, hogy technikailag hogy (nem) lehet megvalósítani. Tegyük fel, hogy megvalósult.


Férfiak: regisztrálnál? Kipróbálnád? Kikkel ismerkednél? Akiknek hasonló exe van, mint te? Vagy aki az exek alapján "fullos csaj" lehet?


Nők: te regisztrálnál? Vállalnád, hogy ők voltak az exeid, ilyenek voltak, esetleg ezért és ezért lett vége. Ha lenne ilyen profil pasikról, ahol az exei alapján kéne választani, akkor kipróbálnád?



dec. 11. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok. Igen, kipróbálnám.
Férfi vagyok. Nem próbálnám ki.
Nő vagyok. Igen, kipróbálnám.
Nő vagyok. Nem próbálnám ki.
20 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Exeimet nem szégyellem. De ide nem süllyednék le. 32N
dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Lécci, ne gondolj ki több ilyen hülye kérdést, okés? 🙃
dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát lécci, ne abba az irányba menjünk el, hogy technikailag hogy (nem) lehet megvalósítani. Tegyük fel, hogy megvalósult."


Egyáltalán nem szeretnék olyan társadalomban élni, ahol ennek a megvalósítása nem ütközne alapvető jogi akadályokba, maradjunk annyiban.

dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségi jogok. Hallottál már róla?
dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
#3 voltam, és még annyi, hogy alapból SEMMILYEN társkeresőt nem próbálnék ki. A mostaniakat SEM.
dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Annyi féle exem volt, hogy szerintem nem lenne értelme 😅
dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, mint a 6-os. Sosem volt úgymond "ideálom", minden exem más és más volt, szóval ez alapján nem tudná eldönteni senki, bejönne-e nekem, vagy sem. Ha valakivel megvolt a vonzalom, az összhang, jól éreztem magam vele, akkor okés volt, ez ennyi.
dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez mekkora baromság! Nem az exeire vagyok kíváncsi, hanem magára a partnerre.

Egy tipikus szorongós hozzáállás. Aki besz.ri az "félni" fog az exektől, akinek viszont a helyén van a töke az úgy van vele nem érdekel az sem ha mister olimpia / miss word volt az exe akkor is jobb vagyok náluk és túlteszek rajtuk!

dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
6-oshoz csatlakozom. Minden lúzer bepróbálkozna, ha látná a szórást.
dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Elképesztően jó ötlet amúgy, csak kár hogy a személyiség jogokon bukik a dolog. De ha az nem lenne, akkor gennyesre kereshetnéd magad egy ilyen új alapokra helyezett társkeresővel.

Bravó, kérdező! Feldobtad a napom. Jó érzés látni, hogy valakinek még esze is van, és használja. Ez ritkaság manapság.

dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!