Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen társkereső működhetne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen társkereső működhetne? Kipróbálnád?

Figyelt kérdés

Rengeteg pasi nem is a nőkkel van elfoglalva, hanem a többi pasival. Ilyen nőhöz milyen pasinak kell kenni? XY kinek az exe volt? Volt-e a csajnak fekete/alfa/nagyfarkú pasija, és persze mennyi?


A profilban nem a csajról lenne kép meg bio, hanem a legutóbbi exéről. Esetleg az utolsó 3 exről, vagy a 2-3 leghosszabb kapcsolatáról. Fotók, magasság, vagyon, végzettség, részletes bemutatkozás.

Ez alapján kéne eldönteni, hogy a csajjal szeretnél-e kapcsolatba lépni. De csak a randin láthatod, hogy néz ki és kicsoda.

Tudom, rengeteg szempontból nem megvalósítható, most én bátorkodtam kiírni egy elméleti kérdést. Tehát lécci, ne abba az irányba menjünk el, hogy technikailag hogy (nem) lehet megvalósítani. Tegyük fel, hogy megvalósult.


Férfiak: regisztrálnál? Kipróbálnád? Kikkel ismerkednél? Akiknek hasonló exe van, mint te? Vagy aki az exek alapján "fullos csaj" lehet?


Nők: te regisztrálnál? Vállalnád, hogy ők voltak az exeid, ilyenek voltak, esetleg ezért és ezért lett vége. Ha lenne ilyen profil pasikról, ahol az exei alapján kéne választani, akkor kipróbálnád?



dec. 11. 15:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%

De azt kerestem mindog is csak nem ugy alakult.

A DJ vel.pl egyutt nőttünk fel es ketten kezdtük a nullarol ugy hogy ő intézetis volt es mindog ő csinálta a diszkot az intézetben is "kicsiként" is es tanult zongorázni is stb. En meg az "árva" hanyagoló szulők gyereke aki nem találja magát a nagyvilágban. A sulink meg mellettük volt.

Aztan meg mikor mimentem kulfoldre vendéglátásban melozni akkor is uj életet kezdtem ahol nem ismerek senkit es mellém szegődött az aki szintén akkor kezd uj életet mert akkor szabadult..a bűnözővel meg igy kezdtuk es tiltva ráadásul mert tilos volt a vendégekkel összejönni. Romeo es Juliet:D

A tőzsdeguru meg random volt netrol mert csak ő volz az egyetlen aki kulturaltan normalisan ismerkedik a hátterét el se mondta, vele kaptam meg egy teljesen normalis ismerkedest tiszteletet udvarlást kivancsiságot rám és pont ugyanazt tanulta amit én..es igy tovább.


Igazábol nekem random az életben aki mellém csöppent akivel egyhajoban eveztem, az lett a párom.

A csopvez is random volt. Akkor meg tanultunk is ő is epitette a karriert en is. Az meg az a korszakom volt.

dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Sokszor olvastam már itt, hogy az incikéink ez alapján rendszereznek minket, különösen ha gyerekünk is van. Milyenek az exek, illetve a gyerek apja? Ha jó külsejű férfi akkor a delikvens egy felszínes, ócska kis ..., míg ha ronda volt az is mint a kérdező incelek, akkor megfontolás tárgyává tennék a dolgot, mert akkor lehet hogy mégiscsak RendEStiSZtEssÉgeSNőK vagyunk :D

Nagy az Isten állatkertje, na :D

dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Itt a #18 kérdés ihletett meg. Egyébként nő vagyok.


Igen, tudom, hogy személyiségi jogok miatt sem lehet megvalósítani. Csupán elméleti kérdés.

De sajnos sokan ezt nem értették, és a kérésem ellenére elment abba az irányba, hogy ilyen úgyse lesz.

Tekints az egészre akkor úgy, mint egy játékra! Csak az exit ismerve el tudnád dönteni valakiről, hogy egészen biztosan nem akarsz vele megismerkedni? Én például igen.

Ebből következik, hogy akkor valószínűleg el tudnám dönteni azt is, hogy kivel igen.

Szerintem olyannal találkoznék, akinek külsőre hasonló exei voltak, belsőre viszont különbözünk. Például.

dec. 11. 19:42
 24/28 anonim ***** válasza:
#23 de te láttad már ezt a Fecsónét faceapp meg filterek nélkül? Hát a szén feljönne magától a bányából... Gyalázat ahogy kinéz és még 30 sincs.
dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Annyira csúnya ez a "fullos nő" hogy szavak nincsenek rá:


[link]


[link]

dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

23, több helyen vérzik a történet.

1. Mi van azokkal, akiknek még nem volt párkapcoslata?

2. Mi van azokkal akiknek volt 1-2 párkapcsolata és rájötek, hogy az olyan emberek baromira nem hozzá illőek?


3. Eleve rossz gondolat az, hogy ha olyan vagy mint az exei akkor összejöhet a dolog... elvégre... azokkal az emberekkel szakított, mer tnem működött:D Ha a hibás képlethez próbálsz haosnulni, nagyobb eséllyel futsz hibára, nem?


Aki más emberek láttán képes megíétlni egy olyan embert akiről semmit sem tud... hát... az igencsak gyakorlott a korai ítélkezésben. Embert barátjáról, ja... az még menne. De azokról akikkel végül nem jött ki jól?


Mintha bemennél egy étterembe és elmondanád mit nem kérsz, és a pincér ez alapján hozna valamit. Hát fura, na.

dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Az jobban érdekelne, hogy milyen volt a kapcsolata, mint az, hogy kivel.
dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a pasik írják milyen magasak, kik az exeik, mennyit keresnek, hol élnek, végzettség, foglalkozáss
dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!