Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszamehetnél az időben a 18 éves énedhez, milyen társkeresési és ismerkedési tanácsokat adnál neki, vagy mire figyelmeztetnéd őt az azóta eltelt tapasztalataid alapján?

Figyelt kérdés
dec. 12. 20:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb: igenis "erőltesd", tégy aktívan érte, ne hidd el, hogy majd jön magától, nem szabad rágörcsölni stb. Hamar elrepül az a pár év, amit ismerkedésre alkalmas közegben töltesz, utána többé nem lesz lehetőséged élőben, a neten meg elég szar. Attól, hogy nő (lány) vagy, nem várhatsz a csodára, neked is kezdeményezned kell, mert a fiúk csak a szépeknél fognak, neked láthatatlanként nem lesz semmi esélyed, ha simán csak jelen vagy és nyitott vagy.
dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Skinhead voltam bakancsban, konkrétan taszítottam a nőket.


Mikor levágtam 16 évesen, megsúgták, hogy volt egy évfolyamtársam, akinek bejöttem. Mármint akkor, mikor volt hajam! De ugye ezt sose mondta. Na, akkor bepróbálkoztam nála. De már nem tetszettem neki, mert nem volt hajam. És ebből nem az következett, hogy visszanövesztem, hanem nem érdekelt. Évek teltek el így, és tényleg ezen múlt.


Aztán azóta lett hajam és nem lett jobb a helyzet, persze rosszabb sem, ne részletezzük, 9 nőt csak megdugtam azóta, de nem lett normális életem.


Szóval amit tudok ajánlani, hogy legyen normális életed! CSak a lázadó korszakban ezt nehéz eljuttatni agyilag.

dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A nő nem feltétlen azért mondja el eg yproblémáját, hogy megold. Ha meghallgatod és látja, hogy érted, az gyakran többet ér.


No, nem mintha akkor ne lettem volna már 1 éve azzal akivel most is, szóval igazából ígyis-úgyis ugyanaz az eredmény, csak pár macerát elkerülhettem volna:D


F30

dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem fuss olyan lányok után akik le sem sz@rnak.

A vonzódás nem választás kérdése.

Fogyj le, élj egészségesen és hozd ki a külsődből a legjobbat amit tudsz.

Ismerkedj, beszélgess minél több emberrel.

39/f

dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg jobban, akivel most vagy, mert 8 év után is őt fogod hiányolni.
dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazándiból nem is pont a 18 a lényeg, hanem egy önmagad fiatalabb verziója, ha pl 50 éves vagy, vonatkozhat ez a 30 éves, vagy frissen házasodó, egyetemista, éppen váláson gondolkozó életkorodra ism
dec. 12. 21:19
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetni kellett volna jobban az ismerkedés dolgot, nem csak a lányokkal, hanem fiúkkal is, hogy azért barátok/haverok is legyenek. Nem minden jó csaj hűtlen és züllött, próbálkozni kellett volna minél többnél, max ha nem az én világom, elfelejtem.
dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Ragaszkodj az elveidhez, mamahoteles 30 feletti vagy alkoholista férfiakat akkor se, ha évekig egyedül maradsz.
dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy kivel, csak gyere össze valakivel, mert nulla tapasztalattal 30+ évesen már a kutyának se kellesz majd xD
dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Nagy cécót nem csinálnék. Akkor volt egy párom. 17-21 éves korom között voltam vele, vártam hátha lesz belőle valami, de egy élősködő féreg volt. Na, őt kidobnám azonnal. De ezen kívül nem változtatnék.
dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!