Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszamehetnél az időben a 18 éves énedhez, milyen társkeresési és ismerkedési tanácsokat adnál neki, vagy mire figyelmeztetnéd őt az azóta eltelt tapasztalataid alapján?

Figyelt kérdés
dec. 12. 20:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Foglalkozz sokkal többet a külsőddel, nem csak az edzés tekintetében, hanem öltözködés, smink, frizurák stb. Nyugodtan ismerkedj, több potenciális partnerben is megbízhattál volna, de a bénító szorongást valamilyen módszerrel oldani kell, az nem megoldás, ha 100%-ban elzárkózol az érdeklődők elől, mert akkor rengeteg szép élménytől megfosztod magad. Ez lesz a kezeletlen szorongásodnak az ára, de az ár megfizetésén túl még büntetést is kapsz, ez lesz a sóvárgás.
dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt 21 éves koromban egy lány, akivel összebarátkoztunk.Lehet,hogy nem kellett volna. Állítólag szeretett és én is szerettem őt,de 2-3 évig ilyen se veled-se nélküled viszonyban voltunk, nem tudta eldönteni, hogy mit akar.

Amikor túltettem volna magam rajta, akkor mindig előkerült.

Vissza gondolva szerintem sok mindenben hazudott.

Nem kellett volna rá pazarolnom az időmet.

33/F

dec. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátod a jóképű szőke pasit a vonaton, és leszólít mielőtt leszállnál, mindenképp add meg neki a számod, és ne koptasd le azzal h van pasid(akkor se ha tényleg van)!
dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hozzád hasonlót keress midenben.

A különbségek vonzzák egymás elv hosszú távon nem működik.

dec. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki azt aki jelenleg van, és többet ne gyere össze senkivel sem, mert a gatyád rájuk megy, meg az egészséged is kishíján, és ők sem lesznek jobbak a jelenleginél, sőt.

31f

dec. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%

Szoktasd le anyádat a cigiről, mert 35 éves leszel, mikor elviszi a tüdőrák, ha még élne, lakhatnál tovább otthon vele, nem egyedül ezerszer inkább a "mamahotel" mint a magány.


Ja párkeresési meg ismerkedési? Soha, semmikor, senkivel, időpocsékolás!

dec. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Csórikáim. Azért elég szomorú ezeket a válaszokat olvasni:S
dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%

Nekem szerencsere nem volt problemam olyan szempontbol,mert mindig "udvarolt" nekem valaki.

Viszont azt tanacsolnam a fiatalabb enemnek,hogy sokkal hamarabb tegye tul magat az exen. Elpazaroltam azzal ket evet,hogy az elso szerelmemen nem tettem tul magam es massal meg osszejonni,lefekudni,csokolozni is alig akartam.Az utana valo masfel ev ,mikor kieltem magamat az egyik legjobb ev volt az eletemben.Buliztam,utaztam,szexeltem kototseg nelkul es utana megismertem a paromat. Kellett az a masfel ev ugy erzem teljesnek az eletemet,de sokkal hamarabb is tul lehetttem volna a volt paromon. es igy elpazaroltam sok kalandot is.

dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%

Ezt olvastatnam el vele:



[link]



39F incel

dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

19, az ember azt gondolná, hogy ha adódik egy ilyen lehetőség, akkor az ember kap az alkalmon, hogy a régmúlt hibáit kijavítsa vagy el nem követetté tegye... Te meg lényegében csak siettetnéd a kudarcot.

Különös ember vagy te, 39F

dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!