Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra milyen az arcra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen az arcra ronda nő?

Figyelt kérdés
Az, aki alá nem adnád, tehát épp határ eset, nem az igénytelen totál bandzsa fogatlan ráncos boszorkányorrú banyára kell gondolni...elnézést a felsorolásért 😁
dec. 13. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Számomra csak 2 dolog tud egy nőt rondává tenni, ez az arcra is igaz: ha elhízott és igénytelen.
dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Sztem pl az ilyanok mint béres alexandra vagy berki mazsi.

Szerintem bűnrondák főleg arcra, mégis vállalhatóak még a képernyőn. Talán ezek a határesetek.

Vagy Debreczeninzita volt szepsegkiralyno is határ csak

[link]


[link]



Meg a legtobb magyar szepsegkirályno a google szerint hát.. 50 szebb csajt tudnék helyettük kapásbol.

dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Meg ez is arcra hogy néz ki?

[link]


A szépségversenyekre is protekciokrol kapcsolatokrol szólnak csak. Nem szépségrol.

dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

1es tuti kamuzik.. pattanásos, szőrös anyajegyes, nagyon nagyon szeplős, fibrómái vannak az arcán, seborreája, ekcémája van vagy pikkelysömöre, esetleg más bőrproblémája. Széles-turcsi "malac-konnektor" orra van, egybenőtt sötét szemöldöke, kancsal, bandzsa, fél üvegszeme vagy "lusta szeme" van, hiányzik az ajka, pókharapó fogai vagy bulldogharapása van, esetleg nincs meg minden foga(nem saját hibából), vagy nincs haja, esetleg brutálmagas a homloka, neadjisten ilyen előreugró. Gondolom downosok sem az esetei, illetve a hormonproblémás szakállas-bajszus nők sem, talán az indiai sötétebb szőrzet-világosabb bőr "peach fuzz"t sem bírja. De van akinek pl be van repedve a nyelve mélyen, nyúlszáj, farkastorok, meg ha gondolkoznék biztos beugrana még pár dolog, ami tönkreteheti az ember arcát. Egy előnytelen arcot láttam eddig életemben, aki tényleg csak nem "genetikai lottónyertes", normál súly, ápoltság, egészségesség mellett:


[link]


Szegénykém.. Szóval tuti nem jön be neki minden.

dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
#4 a görögöknél (meg a mediterrán országokban) tök gyakori szerintem az ilyen arctípus, amit linkeltél, Nia Vardalos is kicsit hasonló szerintem.
dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

De az egy a sokbol akinek ronda arca van mégis tip one nak számit.

91 miss hungary

[link]

Egy atlagnö is szebb ennél szerintem.


Na es az elmaradhatatlan p.csaszáj miss másik hungary

[link]

Es jol látom 2020?


Hát az utcán szebb nőket lehetne összeszedni.

dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Réka arcra ronda a számomra, Valkó Eszteré is, Sarah Jessica Parker, Sandra Oh - őket sem adnám, túl csúnyák
dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

A Miss Hungaryt meg a szépségversenyeket én sem értem, alapból undorító az egész.

De én nőként mondjuk a legutolsó linkelt lányt szépnek látom.

dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

És amúgy például Shailene Woodleyt szépnek látjátok férfi szemmel?

[link]

dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Na es az elmaradhatatlan p.csaszáj"


Kiégek. 🤣🤣🤣

dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!