Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak elítélve azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elítélve azok, akik bántalmazó kapcsolatban vannak vagy voltak?

Figyelt kérdés

Én abban voltam, bár csak lelkileg bántottak, fizikailag nem. De mikor a szüleimnek és a nővéremnek elmondtam, teljesen hülyének néztek, anyám és nővérem külön meg is jegyezte, hogy na ezt vele nem csinálhatták volna meg, csak én vagyok olyan hülye, hogy semmit sem vettem észre, és hogy nekem nem kellene egy újabb kapcsolat, mert ismét olyan hülye lennék, hogy ismét ilyenbe mennék bele. Úgy hogy jobb, ha hallgatok, azóta is ez a pofámra van hányva. Még ha egy filmben ilyen jelenet is van, anyám rögtön mondja, hogy én is olyan hülye voltam, mint a filmben a karakter.

Szeretethiányos voltam, és a volt barátom eleinte úgy tűnt hogy mindent megtett értem, úgy éreztem, hogy szeretve vagyok. Nem tartott sokáig, de baromi nehéz volt így is kilépni ebből a kapcsolatból.


dec. 30. 13:10
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy szét lett trollkodva a kérdésem, csak nagyon kevesen válaszoltak valóban normálisan a kérdésemre.
dec. 30. 15:51
 42/54 anonim ***** válasza:
47%
48,hol az empátia?
dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
34%

44

Nem más élőben.

Nem csinálhatsz a net mögött sem azt, amit csak akarsz, vállald a következményeket.

Nem kell másokat zaklatni a farkad látványával, ha nem kíváncsi rá.

Akik neten mutogatják csak úgy, azok is betegek, csak épp nincs bátorságuk élőben csinálni.

dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
65%

"Nem, legtöbbször nem lehet észrevenni az elején a jeleket, pláne nem, ha tapasztalatlan az illető és nem volt része bántalmazásban."


Vagy éppen a bántalmazás az egyetlen minta, amit ismernek.


Ha úgy nõtt valaki fel, hogy a határait semmibe vették, hogy a tekintéllyel rendelkezõ személyek megbízhatatlanok voltak, az igazságtalanságok nincsenek megtorolva, a fizikai büntetés pl pofon vagy egy verés megesik, azért is õt okolták, ami más hibája volt...gondolj bele, ugyanez egy pádkapcsolatban már abúzus.



De szülõ-gyerek viszonylatban sokkal inkább elfogadott. Sõt, sokan még jónak is tartják, hogy majd ebbõl megtanulja a gyerek hogy "milyen az igazi világ".


Aztán ha az igazi világ sajnos tényleg olyan, és nem veszi észre a jeleket, akkor meg õ a hülye és csak magának köszönhette, igaz?!

dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
21%
Egy nő se itélő biro,ha nem tetszik valami tovább kell kattintani,onnantol hogy felveszi,csak azért hogy tönkre tegye a másik életét őse lessz jobb,sőt,még gonoszabb
dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
33%

Élőben meg ha nem tetszik, becsukhatja a szemét, vagy odébb is mehet ennyi erővel. :)

Aki nem ért meg a szexualitást illetően annyit, hogy annak mutogassa a nemi szervét, aki szeretné látni, és lehetőleg annak is a megfelelő helyzetben, az nem való emberek közé.

dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
65%

#44:


Én nem írtam, hogy hülye, azt írtam, hogy buta, mert nem edukálta magát. Felnőttként csak tudja, hogy amit kapott otthon az rossz hiszen alapvetően fáj testileg lelkileg. Több mint valószínű, hogy olyasmi fajta kapcsolatban köt ki úgyis, mert csak azt ismeri, DE nem az összes bántalmazott sorsa ugyanaz.

Azok alapján amit írtál akkor a bántalmazott bántalmazó is lehet, megtorolja a másikon, bosszút áll. Akkor is azt írod, hogy nem az ő hibája? Kifejezetten azt jegyeztem le, hogy RÉSZBEN ő is bűnös. Ti meg a másikat abriktoljátok egyedül. Pedig azt is bántalmazták nagy valószínűséggel.

dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
35%
Könnyű okoskodni. Pár éve én is azt mondtam, hogy csak egyszer ütne meg egy pali, repülne. Aztán eszembe jutott, hogy 16 évesen az első barátommal majdnem ugyanebben a helyzetben voltam, vagyis lettem volna, naiv, befolyásolható, önbizalom hiányos tiniként nem tudtam és nem ismertem fel, csak utólag, hogy bántalmazó kapcsolatban voltam. Lelkileg főleg, de volt fizikai is, csak nem ütés, hanem megszorította a karomat többször pici f.aszságok miatt, pl bunkó voltam szerinte a mekis kasszással. Ha nincs segítségem szakítani vele és nem vagyok elég okos akkor most vele élnék és szétverne mindennap és a gyerek miatt nem mernék dobbantani...
dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ez a baj, hogy ebben a témában mindenki nagyon "okos", olyanok is, akik semmit nem tudnak az egészről.
dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
33%
Aki vereti magát egy férfival az beteg,annak nyaljátok a valagútját
dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!