Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényes, és igénytelen ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes, és igénytelen ember, még tud férni egymással, kapcsolaton belül? Ha igen, le tudnak így egy életet hùzni együtt? Veszekedés alkalmával előjönnek ezek a különbségek?

Figyelt kérdés
Igénytelenségre mindent értek. Sem magára nem figyel oda, sem a saját hàzának a tisztán tartására.
jan. 10. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Bizony hogy előjön veszekedés alkalmával is. Szóval az igénytelen nemtörődöm ember a veszekedés alatt a másik fejéhez fog berendezési tárgyakat és dekorációt is vagdosni. Folyamatosan törni zúzni fog, mintha nem lenne holnap. A pár rendes, igényes tagja pedig minden törött darabnál jajjgatni fog, és próbálja megakadályozni hogy eltörjön egy újabb, meg próbálja elérni hogy a másik tegye le azonnal az eltörni szándékozó tárgyat. Kicsavarja a kezéből ha kell. Szóval igen, veszekedés alkalmával főleg kijönnek ezek a különbségek. Ráadásul a rendes fog takarítani utána, az igénytelen az egy hétig is kerülgetné a törött üveget és romokat simán.
jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
De béna mikor valakinek az egyetlen szórakozása hogy másokon keresztül próbálja kiélni a dühét, ami benne van elfojtva. Pl élvezi ha a másik eltör valamit, csak mert ő gyáva ahhoz hogy a saját érzelmeivel szembesüljön. A másik meg, én olyan utolsó ócska büdös embereket hallottam magukat igényesnek hívni, és hinni, hogy az aki saját magára igényest mond, az valami rossz kávé-szájszag ami valahonnan a rohadó lelkéből jön-körömlakk illat-büdös parfüm egyveleg emléket hoz be róluk az agyamban. Az más kérdés ha én mondom másra hogy igényes, de ne már ő saját magára.
jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen előjön veszekedéskor, de ha amúgy jó kapcsolat, akkor túléli.
jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet igényes, ha összejön egy igénytelennel. Az igényesebb majd gürcölni foog utána, aztán lesüllyed a szintjére.
jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudnak
ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"le tudnak így egy életet hùzni együtt?"

Ki a fene vágyik erre?

Inkább boldognak és elégedettnek kéne lenni együtt, különben semmi értelme az egésznek.

ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!