Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nen szeretnék gyereket és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nen szeretnék gyereket és emiatt már azt érzem inkább párt sem.Akik hasonlóan vannak, ti már ha kialakulóban van valami megosztjátok ezt a másikkal? 28n

Figyelt kérdés
Szeretem a gyerekeket, de én nem látok az anyaságban örömöt viszont így sokkal nehezebb párt találni, mert eléggé beszűkül a választék, mivel a legtöbb férfi szeretne gyereket. Szerintem már elég idős vagyok ahhoz, hogy ne változzon meg a véleményem, főleg, hogy az sincs rám hatással, hogy ketyeg a biológia óram + külső társadalmi nyomás.

jan. 14. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet olyan férfit találni aki nem szeretne.
jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes ezt az elején letisztázni. Nincs ezzel semmi probléma.
jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nekem már van egy lányom, de több gyerekeket nem akarok. Akikkel ismerkedtem az elején közölve lett. Párom így fogadott el.

Ebbe a korba ezekről már beszélni kell az elején is.

N 31

jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Na te egy korrekt nő vagy, ezt mond meg előre és ne áltass senkit. Velem már csinálta ezt nő.


Te ok vagy fogsz olyan pasit találni aki nem akat. Én konkrétan 2 ismerek.

jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kerestem én idősebb elvált férfit, akinek már van gyereke és nem akar többet. Szuper jól megvagyunk.
jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, mámint két nő nem szeretett volna babát, amíg te már igen?...nem tudom én meg nem találkoztam ilyen férfival, olyan volt aki azt mondta hogy rendben van neki, de aztán 1-2x felhozta, hogy ő azért mégis szeretne apa lenni. 5 És elvált férfival jó a gyerekekkel a kapcsolat?
jan. 14. 23:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretnék gyereket. Pár rossz példából kifolyólag. Nekem se fog a véleményem változni. Mert családban voltak ezek a rossz példák, ezeket a hibákat nem szeretném én is elkövetni, így inkább soha nem is lesz gyerekem. Gond megoldva. :D 28/f
jan. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok ha meg megkérdezi miért nem, csak simán megmutatom neki családomban a rossz példákat. Illetve, pont nem érzem magam alkalmasnak a szülő szerepre. Ideig óráig elvagyok a gyerekekkel, de egesznapok már kimerítőek. Másik félre pedig nem terhelném a gyereknevelest. Sokan pedig ezt nem látják magunkon, ezért vállalnak gyereket. Akinek pedig szenvedés lesz, mire eljut 18eves koráig, főleg úgy hogy nem is tehet arról, hogy megszületett. 😕
jan. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én például a gyerekeket sem szeretem úgy összességében. Nulla türelmem van hozzájuk.

Ha muszáj 1 órát elvagyok velük de az is kínszenvedés számomra.


Nem akartam gyereket, se 19 se 25 se 30 és most 38 évesen sem.


eleve így indultam neki mindig párkeresésnek is.


Nálam viszont az volt a probléma, hogy első 1-2 évben a nő sem akart gyereket így kezdtünk neki, aztán ez évek múltán mindegyikben megváltozott. Mert, hogy jól megvagyunk szeretjük egymást minden adott, boldogok vagyunk stb.

Viszont! Bennem ez nem változott meg soha.


Így minden kapcsolatom véget ért.


Sok ilyen nő volt mint te is kérdező. ÉS megváltozott a véleményük.


De talán minél idősebb nővel jövök össze annál nagyobb az esélye, hogy nem akar majd sosem. Szóval igen , nehézkesebb így.

jan. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem totálisan jól gondolkozol:)!
jan. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!