Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nen szeretnék gyereket és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nen szeretnék gyereket és emiatt már azt érzem inkább párt sem.Akik hasonlóan vannak, ti már ha kialakulóban van valami megosztjátok ezt a másikkal? 28n

Figyelt kérdés
Szeretem a gyerekeket, de én nem látok az anyaságban örömöt viszont így sokkal nehezebb párt találni, mert eléggé beszűkül a választék, mivel a legtöbb férfi szeretne gyereket. Szerintem már elég idős vagyok ahhoz, hogy ne változzon meg a véleményem, főleg, hogy az sincs rám hatással, hogy ketyeg a biológia óram + külső társadalmi nyomás.

jan. 14. 23:33
1 2
 11/15 P.Chris75 ***** válasza:

Én pont ilyen nőt keresek.


De félretéve nem probléma. Sokkal inkább azt látom, és a filmekben is így állítják be, hogy a nők akarnak a férfi meg bizonytalan, aztán hogy a film Happy End-el végződjön persze a férfi is belemegy de nem lesz eldőlve a gondolattól meg az elköteleződéstől.

Egy oldalról lehet úgy szemlélni ezt, hogy egoista az aki nem akar gyereket, és mi jót lehet elvárni egy egoista szemléletű embertől? Vagy talán a pénzre hajt, és utazgatni akar a világban, meg szórni a pénzt, és ezt a gyerek mellett nem tehetné meg...

De van az úgy, hogy az ember egyszerűen felelősségteljesen nem érzi úgy, és nem látja az értelmét sem ebbe a világba gyereket szülni és felnevelni, mert lazább és boldogabb élete lehet anélkül.


Ha netán ide keverjük a reinkarnációt, és a lélek menet közben rájött hogy azért nem akar ebben az életben gyermeket, mert a korábbi életeiben sok feladata volt velük, és mondjuk úgy belefáradt, most inkább lazítana, az is lehet egy ok. Szerintem nem igazán érdekes mi az ok, mert amíg találsz olyat aki ugyanúgy nem akar mint te, addig mindegy is. Persze ez még nem jelenti azt, hogy a másik ember nem lesz problémás, vagy olyan "igényű" hogy annak a teljesítése felér azzal, mintha gyermeket nevelnél. :-D


Énnekem szeretet hiányom van és az a kapcsolat ahol én ezt megkapom pótolná ezt, ott tudnék tervezni boldogító örömteli pillanatokat hogy ne a szürke hétköznapokat kelljen megélni. Gyerek nélkül meg még több dolgot lehet betervezni ami feldobja a szürke hétköznapokat. Én meg nem találok szingli nőt aki így gondolkodna mint én vagy te.


Betársulhatnék egy elvált anyához, de közel sem lenne olyan mint gyereknevelés nélkül élni bele a világba a pillanatnyi hangulat(unk) szerint. Még az 50+ anyukákkal is ez a helyzet pedig általában a gyermekek már elhagyták a szülői házat, az anyuka marad anyuka és ha a gyermek porontyot hoz a világra akkor az 50+ Nő meg mama/nagymama lesz és persze amikor a gyereke akar kikapcsolódni akkor hozza az unokát hozzánk... na csodás, akkor ez sem jobb még ha átmenetileg is.


Igen meglehet hogy kevesebb esélyed van (azoknál akik meg akarnak gyereket) de sok pasi örül annak is, ha a kiválasztott nő egyszerűen szeret, és szerteve lehet élni anélkül hogy túlbonyolítaná ezt bárki. Szerintem nehezebb ilyen nőt találni mint olyan pasit aki ezt kedveli.

jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem akarnak gyereket. Csak ezt kérlek közöld az elején. Gondolom már nem fogod meggondolni magad ebben a korban. Nekem volt olyan exem, aki fiatal volt, azt mondta, hogy akar majd gyereket és később változott meg a véleménye (vagy az elején is kamuzott, de jó sokszor mondta, hogy milyen jó lesz majd hogy tőlem lesz két szép gyereke), én viszont szeretnék úgyhogy nem lehetett volna működőképes.
jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, én nem igazán vagyok oda párom gyerekeiért, de ez ilyen kompromisszum, nekem meg beteg az anyám, akit párom fogad el, hogy az életünk része. Amúgy ők már azóta felnőttek, kb egyikükkel sincs dolgom. Mi már 16 éve vagyunk együtt.
jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sem akarok, és nincs is.

F/49.

jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én csak olyan férfiakat ismerek, akik nem szeretnének gyereket. A munkahelyemen is és a baráti társaságban is. 🤷‍♀️


Szerintem legalább annyian vannak, mint akik szeretnének.

jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!