Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felesleges újra jóban lenni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel korábban összejártunk. Nem kettesben, hanem baráti társasággal kiegészülve. Engem ő erdekelt, de én őt nem. Másfél év után sikerült ezt a helyzetet tisztázni végérvényesen. Én onnantól megszakítottam vele minden kapcsolatot. Utána még próbálkozott párszor, hogy helyre állítsa a korábbi helyzetet, de én nem voltam erre nyitott, nem lett belőle semmi. Nemrég találkoztunk véletlenül, nagyon szeretne újra jóban lenni. Én nem vagyok hajlandó erre. Nem elsősorban haragból, mert az nincs (szíve joga eldönteni kivel nem akar együtt lenni), hanem önvédelemből. Nem vagyok hajlandó abba a mentális agyfaszba visszakerülni, ami az összejárás időszakában volt. Nekem az nagyon nehéz volt, úgy éreztem mindig amikor kezdtem elengedni a dolgot, akkor ő húzd meg ereszd meget játszott.

Igazából nem tanácsot kérek tőletek, csak véleményt, tapasztalatot. Hátha volt valaki hasonló helyzetben.


jan. 15. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Beállok a tapasztalatért, véleményért a sorba.

Hasonló szituációban vagyok, csak mi már házasok vagyunk (külön élünk épp).

jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
1-es vagyok, bennem az alább gondolatok zajlanak le: olyan szekér után nem futok, ami nem vesz fel, illetve nem egy porosodó könyv vagyok, akit feltesznek a polcra, ha kellek akkor levesznek, ha nem akkor visszakarnak.
jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, hogy megszakítottad vele a kapcsolatot. Ha változott a hozzáállása a dologhoz, akkor lehet, hogy érdemes nyitni felé, de ha még mindig csak barátságot akar, akkor én hagynám.

Volt nekem is egy lány "barátom" (nem hiszek benne már), akibe kezdtem beleszeretni. Bevallottan az érzelmeimet neki, ő nem viszonozta. Szépen lassan megszakítottam vele a kapcsolatot. Egyszer közös társaságba véletlenül mindketten ott voltunk, amikor kettesben maradtunk elkezdte, hogy mennyire szüksége lenne egy barátra. Amikor közöltem vele, hogy sajnálom, de az nem én leszek, akkor megsértődött és azote nem beszéltünk


26F

jan. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
#3-as, az emberek általában utólag jönnek rá, mit vesztettek. Jól cselekedtél.
jan. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
O hiaba szeretne ismeros butordarabnak tudni teged, neked ez csak arra lenne jo, hogy ne legyel tul rajta. Baratokat talalhattok, de azt jatszani, hogy tetszik neked, de te nem, minek?
jan. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felesleges.
jan. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:

Noshàt, hasonlóm volt, de ott még gyöngéd szàl is volt mellé.


Nem, nem érdemes az ilyen személyekkel tartani a kapcsolatot, csak a szíved fàjdítanàd vele.

jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem állsz készen rá. Ha ő ezt nem érti meg, akkor nem is az az ember akivel egyáltalán érdemes jóban lenni. Önző. Amúgy ezt így mondtad már neki?
jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már mindkét oldalán a szitunak. Egyikből sem lett párkapcsolat! Ezek a dolgok baromi egyszerűen működnek: a nem illetve a nem tudom az sosem lesz igen… a barátságot szexszel preferáló fél a kapcsolatban sem fog többet érezni, csak kényelmes hogy van valami balek, akit elő lehet rántani szexre, a barátság része meg annyit takar hogy hallgathatod a nyavajgást is. Kapcsolatot pedig hülye lesz akarni, hogy a végén neked is legyenek elvárásaid felé.

Aki nem tudja a jelenben kijelenteni azt, hogy igen, téged akarlak és nem barátság extrákkal meg nem “huzdmegereszdmeg”, meg adj időt és társai, az csak elpocsékolt idő az életedből.

jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok most épp. Szerintem barátok lehettek, sose szerettem amikor egy srác csak azért barátkozott velem mert hátsó szándéka volt. Ahogy nemet mondtam érdekes módon már nem érdekelte mi van velem.

Hol van ilyenkor a barátság?


Egyébként visszatérve, jelenleg én is szerelmes vagyok 3 hónapja jöttem rá, abból 2 hónap kész kínkeserv volt.

Most ez furán fog hangozni de nálam bevált..... Gondolj bele, egy szakítás után is elmúlik egy idő után a vágyakozás....na itt is így van. Gondolj rá úgy, mint egy féltett dísztárgyra, kisállatra...szereted pusztán azért mert van... látod, hogy boldog, ha mással akkor mással. Nincs beleszólásod.

Tanuld meg úgy szeretni, hogy elengeded, mint egy képet a falon stb. Nekem 3 hónap után egész jól megy, mivel minden nap látom és beszélünk is örülök, hogy az a pár perc rám van áldozva és olyankor pont azon vagyok, hogy megnevettessem, meghallgassam, hadd panaszkodjon stb. Vagy próbálom pozitív élménnyel társítani a pillanatot, már ez megéri. Örülök ha jókedvűnek látom. Mostanra nem is várok többet, nem kesergek, elfoglalom magam más programmal is, de a találkozásokat mindig nagyon várom :) és ha túráztatja az agyamat már nem dőlök be mert kiismertem. Kedves vagyok vele de ha kell elküldöm a brébe egy oltással. Imádja szívni a vérem hát hajrá xd


30/N

márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!