Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgettem hosszan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem hosszan és mélyen egy nővel valamiről (nincs köztünk semmi), és az érdekel, hogy mennyire elterjedt vajon a nők körében az ő gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy ő egy pár hónapja házas nő, és arról beszélgettünk, miért választotta a férjét. És azt mondta, hogy nem a férje a legizgalmasabb férfi, sem a legszórakoztatóbb társaságú férfi, akivel valaha dolga volt, mégis teljesen természetes számára, hogy ő a férje. Van, hogy elmennek randizni valahova, és tök sokat csöndben vannak. Lehetne más férfival, aki elszórakoztatná őt beszéddel, és izgalmasabb lenne mellette az élet, mégis az a férje, akivel csendben vannak sokat egy randin. Mert hiába a kalandok, az izgalmak, amik mind tök jó fűszerei az életnek, de amit igazából, mélyen, végleg akar magának, az az a csendes nyugalom, amit a férje nyújt.


Ő is meg a férje is nagyon jól kinéző emberek amúgy.


jan. 17. 17:03
1 2 3
 11/23 Kitana. ***** válasza:
3%
Azt gondolom, hogy ha ez igaz, akkor egy kapcsolatfüggő nőről van szó, akit elhagytak már párszor, és már mindegy mi van, csak legyen mellette valaki, aki nem fogja.
jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy valaki elárulja nekem, hogy mitől incel a kérdező? De most komolyan.
jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
11 Vagy csak simán felnőtt, érett ember, akinek nem az az elsődleges szempont egy kapcsolatban, hogy juuuuj de izgike legyen.
jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Na a hősszerelmesek már pontoznak is lefele. 😅
jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Kitana. ***** válasza:
53%
13 Hát azért vannak itt is fokozatok. Én sem pofázok 0-24, nem is ezt várom, de ha valakiről az az első, ami eszembe jut, hogy hát sokat kussolunk, mint a tök, pláne randin.. Az már a másik véglet :D Akkor minek a másik? Csendben és nyugiban tök jól elvagyok egyedül, minek legyen itt plusz egy ember, csak hogy itt legyen? Egy programra is azért jó másokkal elmenni, hogy beszélgessetek közben, máskülönben elmegyek egyedül, ha csendben akarok lenni.
jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
De izgike az is lehet, hogy megnézünk egy filmet, és utána órákat beszélünk róla. Sőt, számomra ez az igazi izgi. Amikor valakinek tök érdekes gondolatai vannak, és megosztja velem azokat. Ez tényleg olyan, hogy a nő eddig az egyik extrém irányban kereste a párját, most a másik extrém irányba lendült ki.
jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

Azért incel, mert nem reagál, csak a tipikus "a csendes mélabéla jobb, mint az agresszív tetű" kérdést dolgozta fel.


De lehet, hogy csak modi, azok sem szoktak hozzászólni.

jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
10: Én azt nem értem, ez mért nem izgalmas neked. Szerintem a szeretet a világon a legizgalmasabb dolog.
jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint mikor a "határozott" alatt a "tapló seggfejet" értik. Itt az izgalom meg valami bungee jumping és a Mount Everesten dugás. Fura.
jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Beszélgettem hosszan és mélyen egy nővel valamiről"


Így kezdődnek a kitalált sztorik. VALAMIRŐL beszéltem EGY NŐVEL, de fontos, hogy HOSSZAN és MÉLYEN.

jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!