Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgettem hosszan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem hosszan és mélyen egy nővel valamiről (nincs köztünk semmi), és az érdekel, hogy mennyire elterjedt vajon a nők körében az ő gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy ő egy pár hónapja házas nő, és arról beszélgettünk, miért választotta a férjét. És azt mondta, hogy nem a férje a legizgalmasabb férfi, sem a legszórakoztatóbb társaságú férfi, akivel valaha dolga volt, mégis teljesen természetes számára, hogy ő a férje. Van, hogy elmennek randizni valahova, és tök sokat csöndben vannak. Lehetne más férfival, aki elszórakoztatná őt beszéddel, és izgalmasabb lenne mellette az élet, mégis az a férje, akivel csendben vannak sokat egy randin. Mert hiába a kalandok, az izgalmak, amik mind tök jó fűszerei az életnek, de amit igazából, mélyen, végleg akar magának, az az a csendes nyugalom, amit a férje nyújt.


Ő is meg a férje is nagyon jól kinéző emberek amúgy.


jan. 17. 17:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szereti mondjuk, ezt akarta mondani?
jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a párom kimondottan csendes, introvertált. De velem képes beszélgetni, tud szórakoztató is lenne. Néha nálunk is van csend, de ritka.
jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, bármi lehet...


Valaki az unalmasabb de biztonságosabb kapcsolatot választja és egy csodálatosan boldog, békés élete lesz. Valaki ugyanezt választja és 8 év múlva a haját tépi az unalomtól. Valaki a kalandot választja és leél egy inspiráló, izgalmas, mozgalmas életet. Valaki ugyanezt választja és 8 év múlva egymás haját tépik a párjával.


A közhiedelemmel ellentétben minden nő más és másra vágyik. Az én ismerősi körömben is van, aki inkább az efféle csöndesebb kapcsolatokat favorizálja. Aztán vagy bejön neki, vagy nem.

jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, mi az üzeneted. Unalmas vagy, és válasszunk téged?
jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Csend néha többet mond...ez nem azt jelenti hogy nem beszélnek...
jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
Ki neked ez a nő, aki friss házasként kitárgyalja a férjét egy incelnek?
jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Persze teljesen érthető, vele jön ki a legjobban hosszútávon, vannak nagy szerelmek, izgalmak de nem biztos, hogy ezek tartósak. Aki a nyugalmat stabilitást keresi, az nem biztos hogy a legszebb, legszipokázóbb partnerével köti össze az életét, mert már sokat tapasztalt.
jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a csend része gáz. Lehet úgy is nyugalomban élni, hogy beszélgettek mindenről. Ez nem házasság, csak tinglitangli.
jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha valakivel szó nélkül is megértitek egymást, minek állandóan beszélni?
jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Én is így vagyok. Voltam olyan szerelmes a férjem előtt utolsó, mocskos tróger senkiházikba, hogy majdnem belehaltam. Volt tűz, volt szenvedély, volt izgalom, volt eszeveszett jó szex. És mire mentem vele? Úgy jöttem ki ezekből a kapcsolatokból, hogy végül örültem, hogy egyáltalán élek. Az önbecsülésem, a büszkeségem, a karrierem, a kapcsolataim romokban. A férjemmel sosem éreztem azt a tipik “pillangók a gyomorban” érzést, nem volt brutál rózsaszín köd, helyette volt és van szeretet, tisztelet, biztonság, megbecsülés, őszinteség, hűség. És van orgazmusom. A hú de nagy on szerelmes meg izgalmas kapcsolataimban csak akkor volt, ha magamnak csináltam.

Kell ennél több egy házassághoz? Nekem nem. Mi sem csacsogunk végig órákat, ha elmegyünk vacsizni valahova, mert örülünk, hogy végre csend van. :D (vannak gyerekeink)

Biztonságban érzem magam mellette és biztonságban tudom a gyerekeinket.

Meg lehet nézni a sok lángoló szerelemre meg izgalomra épülő házasságokat… Nem szabad házasodni úgy, hogy az ember nem lát a lila ködtől semmit a másik lényegéből.

jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!