Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIKÉNT, mit lépnél ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIKÉNT, mit lépnél ekkor?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés..., még, most.


A német védelmi miniszter szerint, a NATO/EU hadba lépése Oroszország ellen hamarosan eljön.

És akkor, ahogy Ukrajnában is, a nőket is sorozzák majd.


Ha idehaza is bejönne a hadkötelezettség, és előállna ez a helyzet, te mit döntenél, és miért?


Te nem kerülnél behívásra, korod, betegséged, vagy kiemelt munkád miatt, nem feltétlen miniszter vagy, hanem mondjuk mentős, vagy vízmű dolgozó, vagy bármi.

A párod viszont sorozható. És megkapná a behívót.

Ő viszont a dezertálás mellett döntene, és nyilván ez esetben nem EU országba. Ez esetben, bedobnád MINDENED, meló, család, lakás, szerető, gyerek az előző nőtől, ... és a pároddal szöknél, akár egy afrikai vagy Latin-Amerikai-i koszfészekbe is?


Csak őszintén! Anoním fórum!



jan. 19. 23:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20. Hogy jön a párkapcsolatokhoz? Úgy, hogy mit áldoznál be a másikért. Hogy hol a határod?
jan. 20. 13:30
 22/28 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod előre, csak ha olyan helyzetbe kerülsz. Nézd meg a Lavina c. filmet. Tanulságos.
jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22. De bizonyos mértékig most is tudhatod. Pl. Hátrahagynád az idős anyukádat, hogy a feleséged külföldre vihesd? Vagy hátra hagynád az első feleséged, és a gyereketeket, a mostani élettársadért?
jan. 20. 13:36
 24/28 anonim ***** válasza:
Ma is van hadkötelezettség, 18-60 között minden f3rfire vonatkozik.
jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok más emberekhez kötve.
jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem dezertàlnèk.

Elmennèk harcolni, politikàtòl függetlenül.

Akkor az lenne a tèt, hogy egy szovjet èletmòdban èlem le az èletem, vagy a jelenlegiben...

jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#21 Nincs határ. Ha valakit igazán szeretsz azért bármit. Ha meg tudom menteni megmentem.
jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Strand Unió válasza:
@2-es tökéletesen megfogalmazat, bár nekem nincs vonzalmam sem a tragikus sem a romantikus halálhoz (tudom utobbit nem mondtad). :) Szóval Igen. Naná. Bár én nem afrikába dezertálnék, ott mindig háború van, lehet nemsokára Dél - Amerikában is :).
jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!