Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti egy párkapcsolatban elmondanátok, hogy biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

Olyan kapcsolatra gondolok, ahol férfivel jönnétek össze. Ezt egy férfi fel tudja dolgozni olyan értelemben, hogy ettől függetlenül ti monogám kapcsolatot akartok?

Volt egy exem és anno elmondtam neki, hogy érdekelnek a nők is és minden áron rám akarta tukmálni, hogy feküdjek össze nővel is de úgy hogy olyat válasszak aki neki is tetszik. Ilyen sosem volt. Inkább mondtam neki hogy monogám kapcsolatot jobban preferálnám, de én úgy vettem észre, hogy bizalmát vesztette bennem emiatt. Sosem tudtam volna megcsalni se nővel se férfival. Végül ő csalt meg egy biszexuális lánnyal akivel azóta össze is jött.



jan. 21. 01:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyáltalán biszexuális lehetek e, mert érdekelnek a nők, kíváncsi vagyok rájuk, de nem éreztem nagyon hiányérzetet az életemben az exem mellett szexuális téren. Én nagyon tisztességes voltam abból a szempontból, hogy sose tudtam volna megcsalni. Lehet kevésnek érezte nagyon magát, sokkal kevesebbnek mint amennyire tényleg kevés volt. Végső soron kirugtam az utóbbi incidense miatt.
jan. 21. 01:29
 2/9 A kérdező kommentje:
Az exem férfi volt azt kihagytam.
jan. 21. 01:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én minden kapcsolatomban, illetve barátaimnak is elmondom. Szerintem jobb így, nyíltnak lenni.

Sosem akart még egy párom se rám tukmálni semmit, monogám kapcsolatok voltak.

jan. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármi lennék, elmondanám. Ezzel jó szűrni a leírt idiótákat is.
jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi megmondom neki, amúgy semmi köze hozzá.
jan. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nimcs eros szexualis vagyad nol irant akkor nem vagy az.
jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

En ugy mondtam el neki, h voltam már lányal. Közben meg nem. Csak volt h egyutt furodtunk egy barátnőmmel, de nem volt semmi.


Szóval hazudtam, mert ha nem akkor lehet az lesz bene h elhagyom őt egy lányért. Mert kiakarom probalni lannyal.

febr. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. ferfiak is szoktak egyutt furdeni egymás mellet lévő zuhanyzokban..
febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp elmondanám, de azt is, hogy ennek nincs jelentőssége, mert monogám vagyok. Egyetlenegy emberre van szükségem ahhoz, hogy boldog párkapcsolatban éljek, és ezt a személyt gondosan akarom megválasztani, a megcsalást pedig minden esetben undorítónak tartom.

A heteroszexualitás sem azt jelenti, hogy nőként rámásznál a világ összes férfijára.

febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!