Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tobb mint caak szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tobb mint caak szex, valamifele erzelemnis van mar itt nem?

Figyelt kérdés

Szeretom aki ferfi tudom hogy nem szerelmes de nem kimondottan szexre hasznal. Vesz nekem ajandekot alkalmakra pl nonap karacsony szulinap. Ha egyutt vagyunk sokat olelgetjuk egymast, sokat kajazunk egyutt sokat nevetunk hulyeskedunk.sokszor olyan ki anyaskodoan viselkedik velem logitiv ertelemben

Legyszi kerdesre valaszoljatok nem akarom h elhagyja a csaladjat tudom h NEM SZERELMES! Nem kell leirni. Itt a kerdes h azert valamit erezhet e irantam ha ilyenek vannak koztunk



jan. 23. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Pótlék vagy.
jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eléggé csalfa vagy miért nem vállasz el és deríted ki hogy tényleg szeret e?
jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!