Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kérdeznél rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérdeznél rá az első szextől számítva, hogy most vegulis ki mit akar a másiktól?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ha a Ferfi komolyan,akkor nyugodtan kerhetem arra ,hogy törjön minden tarskereso profilját?

Ha azt mondja meg nem.tudja pontosan ?


jan. 24. 00:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg ismerős is megnézheti neked, ha van ilyen jó barátnőd. Nekem volt olyan ismerősöm, aki hasonlóan "kémkedett" valaki után.
jan. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Édes jó istenem... Soha nem basznék valakivel, aki után majd kémkedek. Komolyan, előbb teszi szét mindenki a lábát, mint hogy beszéljen a másikkal.
jan. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

32 éves létemre igen,sajnos életemben először én is bele csúsztam ebbe .

Elnézést kérek és a kérdésemet is !

jan. 24. 02:04
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Lepontozhattok, de ezért él a többség állandóan 3 hónapos kapcsikákban.
jan. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem derült ki akkor már nem kérdezném meg, elmennék a fenébe.
jan. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, de ezt tényleg szex előtt szoktam tisztázni. Ilyen szempontból elég régimódi vagyok, csak kapcsolatban szexelek, és érzelmek nélkül nem megy. Egy hét után, egy kvázi idegennel el se tudnám annyira engedni magam, hogy meztelen legyek előtte. Azt nem tudod megkérdezni, hogy mi a terve kettőtökkel, mert cikinek érzed, de azt nem ciki elmondani, hogy mit szeretsz szex közben?

Én se nagyon értem már ezt a világot.


Te meg egyszerűen ne kérdezősködj, nem kell úgy tenni, mintha egyedül a férfi kegyein múlna, hogy mi lesz! 32 vagy, az isten szerelmére, nem 15! Megírod neki, hogy te jól érezted magad vele, szeretnéd, ha adnátok egy esélyt, mert úgy érzed, hogy ebből komoly kapcsolat is lehet. De ha csak szexre szeretne néha összejárni, akkor inkább most zárjátok le, mert te erre nem vagy nyitott. Írja meg, hogy döntött!


Igen, ebben benne van, hogy esetleg bukod a pasit, de valamit valamiért. Az se jobb, ha kerülgeted a témát, addig is szexelgettek, aztán fél év múlva derül ki, hogy nem lesz belőle semmi.

jan. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Érdemes egyből, amint lehet rákérdezni. Volt hogy szex volt együtt aludtunk másnap rákérdeztem azt mondta a pali hogy hááát át kell gondolnom. Egy fél óra múlva meg mondta hogy nem akar tőlem semmit...
jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk ez az első randin megtörtént. A szex rész is. Utána kérnem sem kellett, fellépett és törölte magát mindenhonnan.
jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!