Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit jelent számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit jelent számotokra, amikor Instagramon influencer lányokat lájkoltok, miközben barátnőtök van?

Figyelt kérdés

A barátom szerint általánosságban nem jelent semmit, tetszik vagy jó a tartalom.

Nagyon rosszul esik, hogy egy kondiba jár egy nagyon szép, 35 ezer követős influencer lánnyal és az utóbbi időben szinte minden fotóját lájkolja.

Nem akarom korlátozni őt, vagy azt mutatni a viselkedésemmel, hogy ez tilos - hiszen a tiltott gyümölcs…

Mégis tervezem felhozni, mert nagyon bánt.

Amikor ti lájkoltok, mi megy végbe bennetek?

27.L



febr. 4. 19:37
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem lájkolok egy nőt se!
febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
71%
Én szerintem van köztük valami legalább vonzalom mentén és ha ők ott beszélgetnek, vagy beülnek ide oda tök mindegy, hogy likeolja vagy se, mert hűtlen hozzád érzelmileg és idő kérdése, hogy a tettek mezejére is lépni fog, mert sajnos nem őszinte veled.
febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
72%
Hű én kidobnám... a francnak hiányzik az az idegeskedés.
febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
14%

12

AZ azért komoly, hogy te érzelmeket társítasz egy insta lájkhoz. :D

febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
73%

"Hiszen ő maga is mondta, hogy a jó képnek vagy a tartalomnak szól, szerinte csak a kommentelés és ráíràs az, ami nem fér bele a kapcsolatba."


🤡

Ha nem jelent semmit, minek egyáltalán megtenni? Több energia lájkolni, mint nem lájkolni. Logikai ellentmondás van a dologban, téged csúnyán manipulálnak. Te írtad, hogy ismeri is. Tehát lájk=szándékos, tudatos figyelemfelkeltés annak ellenére, hogy aki igazán kéne számítson neki (a párja) kifejezte a nemtetszését. Ha pedig nem mondtad még neki, akkor javaslom, hogy mondd. Nem kell a határoktól félni. Minél hamarabb meghúzod, annál hamarabb szembesülsz vele, hogy tiszteltben tartja-e azokat és ezzel párhuzamosan téged. Amennyiben letojja magasról, sőt még elhiteti veled, hogy te vagy a bolond vagy hisztis, abból a saját érdekedben szűrd le az egyértelmű következtetést. Nem az a lényeg, hogy a másik szerint amit kérünk az mennyire "apróság", hanem az, hogy tekintettel van-e rád. Amikor "apróság" kapcsán nincs, nagyobb és komolyabb dolgokban se lesz. De az majd később bukik ki, ha most nem figyelsz az első jelre.

Rajtad áll.

febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy gondolom, hogy tetszik neki és ha tőled eltávolodik egyre jobban, kevesebb, vagy minőségben romlott, egyszerűen megváltozott veled szemben akkor nagyon, de nagyon tetszik neki. Nem biztos, hogy annak a lánynak ő tetszik, de be fog nála próbálkozni ha olyasmi felmerül amit írtam. Úgyhogy légy résen inkább.
febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem már ki is tehetnéd. Úgyis meg fog csalni ha nem vele majd mással.
febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, ne hallgass az utolsókra. Akik ekkora ügyet csinálnak egy insta lájkból, hogy ebből megcsalást vizionálnak egy teljesen ismeretlen pár kapcsolatában, azok rendszerint igen komoly önbizalomhiánnyal és rettenetes önértékelési gondokkal küzdenek. Javaslom, hogy ne adj a véleményükre.
febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

"ettől nem lesznek kevésbé kedves, odaadó, hűséges társai a partnerüknek"

Nálatok így van? Ő kedves, odaadó és hűséges társad?

febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

19

Igen, miért?

febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!