Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit jelent számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit jelent számotokra, amikor Instagramon influencer lányokat lájkoltok, miközben barátnőtök van?

Figyelt kérdés

A barátom szerint általánosságban nem jelent semmit, tetszik vagy jó a tartalom.

Nagyon rosszul esik, hogy egy kondiba jár egy nagyon szép, 35 ezer követős influencer lánnyal és az utóbbi időben szinte minden fotóját lájkolja.

Nem akarom korlátozni őt, vagy azt mutatni a viselkedésemmel, hogy ez tilos - hiszen a tiltott gyümölcs…

Mégis tervezem felhozni, mert nagyon bánt.

Amikor ti lájkoltok, mi megy végbe bennetek?

27.L



febr. 4. 19:37
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
47%

"Lehet, hogy viccesen megjegyzem majd, hogy látom, szét kúrólájkolod xy-t. Nekem is tetszik az oldala, mit gondolsz róla?"

Na ez még jobb (vagy inkább rosszabb). Hívd fel a figyelmét arra is, hogy féltékeny vagy, a pasik ezt imádják (ja várj, nem, ha nem értenéd az iróniád).

Ide figyelj, a legrosszabb, amit tehetsz az EZ. Szinte biztos, hogy úgy is szakítani fog veled egy pasi, ha teljesen rátelepszel és féltékenykedsz, amikor semmi, ismétlem semmi bizonyítékod nincs arra, hogy valóban megcsal téged. Még rosszabb esetben úgy vagytok továbbra is együtt, hogy titokban tényleg megcsal. Egy kapcsolat alapja a bizalom. Nálatok hol van?

febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy viccesen megjegyzem majd, hogy látom, szét kúrólájkolod xy-t. Nekem is tetszik az oldala, mit gondolsz róla? - stb."


Ez most komoly?



"Mindent megad nekem, velem tervezi a jövőt. Nem beszél lányokkal, nem reagál sztorikra és nem ír üzenetet, ezeket a köröket tisztáztuk."


Nem bízol meg benne egy másik nő miatt. Nincs ezek szerint önbizalmad. Azzal nem mész semmire, hogy provokálni kezded. Inkább együtt tölthetnétek el több intimebb időt és nemcsak a szexre értem. És ha az se segít akkor is bizalmatlan vagy akkor inkább szakíts.

Szerintem is tiszteletlenség agyba-főve likeolni, de ha te neked nincs valójában okod nem hinni neki akkor nem tudom miért nem hiszel neki.

Írhatjuk mi neked, hogy szeret téged, semmit se jelent ezren is ha te vagy vele együtt és akkor is zavar.

Én személy szerint nem lennék vele, mert ő kezdeményezni fog nála úgyis hiszen tetszik neki. Ott van a közelében és a likeok csak a kezdet volt.

Más szerint nem kéne belőle ügyet csinálni.

Viszont az a baj, hogy te rosszul érzed magad és már taktikáznál és ha nem is kergeted az ő karjaiba megcsalás kapcsán úgyis el fog téged ő hagyni, mert nem fogja bírni, hogy nem hiszel neki...

febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ez a kommunikáció tényleg nem lesz jó, passzív-agresszív. Ha nem tudok ezen túllépni, akkor pedig egyenes beszéd.
febr. 4. 20:58
 34/52 anonim ***** válasza:
30%

#29

Kérdéseket teszek fel, magyarázom a saját álláspontomat, példákat hozok. Mégis az egyetlen dal amit énekelsz, az önbizalomhiányról szól továbbra is. Ha neked ez ennyiben merül ki, akkor nincs értelme bármit mondanom.

Mindenki jogosult a véleményére. És örülök, hogy ezek szerint megtaláltad a hozzád illő társat. Biztosan szarkasztikusnak gondolsz majd, pedig őszintén kívánok minden jót!

febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
49%

Hiába hagyja abba miattad a likeolast benned lesz, hogy miattad csinálta és nem önszántából! Akkor is látni fogja. Többet ne menjen oda? Más helyen más nőkkel nem léphet kapcsolatba? Nem kezdheti el likeolni őket? Dehogynem.

Döntsd el, hogy bízol benne vagy se. Ha nem megy akkor inkább hagyd el és ne készítsd ki saját magad miatta.

febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy benne nem bízok. Talán magamban nem, súlyos önbizalomhiányom kezd lenni, pedig olyan jól haladtam régen, most megint esek vissza. Nem értem az okát. :(
febr. 4. 21:03
 37/52 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy ha megkérném, abbahagyná. Eddig akármit kértem tőle, ami nekem fontos volt a lelki békém miatt - legyen az apróság vagy nagy dolog - mindig megtette. De pontosan ez van, amit mondasz: akkor bennem lesz, hogy én kértem meg. Bíznom kell benne és kész, fejest kell ugrani, másképp nem lehet. Okot nem adott még az ellenkezőjére. Egyszer bókolt valakinek élőben egy kedveset, annyira elszégyellte magát, hogy elmondta és azóta is rosszul érzi magát. Szerintem nála a lájk az tök más szinten lehet.
febr. 4. 21:06
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál még a kapcsolatban a párod, amitől egyre inkább értékeled le magad? Erre nagyon kíváncsi vagyok. Van az az érzésem, hogy ez csak a jéghegy csúcsa. Anonim oldal, ide felsorolhatod, mert a nyakamba a rozsdás bökőt, hogy azért nem olyan rózsás a kapcsolat, mint ahogy itt írtad, hogy ezen kívül mennyire szeret. Szóval, mi van még?
febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlt el az önbizalomhiányod egyáltalán csak jött ő a képbe és feldobott egy időre, de mivel már ilyesmi fennáll már agyalsz rajta, hogy vajon mi lesz a likeokbol.

Tényleg hiába kéred meg akkor se fogod elhinni, hogy elég vagy számára.

Úgyhogy vagy kezdesz magaddal valamit ami magabiztosabbá tesz vagy hagyd el és aztán dolgozz rajta.

febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!