Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom rendszeresen kölcsönkér tőlem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Meg van szorulva anyagilag és mivel nem akarom cserben hagyni, többször is adtam már neki pénzt. Könnyen megérint, ha a másik bajban van és minden áron segíteni akarok, nehéz másképp cselekednem..Mindig arra gondolok, hogy neki nagyobb szüksége van rá, mint nekem, viszont nem mehet ez a végtelenségig. Ti mit tennétek a helyemben?
febr. 17. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem adja vissza?

Mért tőled kér?

febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki, mert csak kihasznál. A meséit meg el ne hidd már, hogy most éppen miért nincs pénze. Az ilyenek megrögzött hazudozók, szemrebbenés nélkül találnak ki komplett sztorikat.
febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználja a jólelkűségedet, ne adj neki és ha jót akarsz magadnak, szüntesd meg vele a kapcsolatot, hisz a volt barátod. Nem igaz? Semmi közötök már egymáshoz, gondolom nálatok is ez a legyünk barátok még dolog van.
febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Csak jelezni szeretném, hogy nekem lábfétisre lenne szükségem :/
febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb kérdés, hogy "kölcsön" ez esetben azt jelenti-e, hogy visszaadja idővel vagy "elfelejti".
febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék, ilyen egyszerű
febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki, valószínűleg azt se kapod vissza, amit eddig adtál. Csak kihasznál, legjobb lenne, ha teljesen megszakítanád vele a kapcsolatot.
febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Adj inkább nekem kölcsön, nekem nem tud senki.
febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj van aki kedves de nem mindegy kivel.

Amíg együtt vagytok oké van egy felelősségvállalás a másik felé. De amikor a szakítás ki lett mondva az nem csak a felelősséget a másikért, érzéseket, szexet , az anyagi dolgokat is lezárja.

Nem kell anyáskodnod felette. Nagy fiú, oldja meg az életét te meg a tieddel foglalkozz inkább. Mert ez így kihasználás. Adja meg a tartozását utána meg szépen tilsd le nem vagy felelős érte.

febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
12600016-14720255-83966068
febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!