Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom rendszeresen kölcsönkér tőlem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Meg van szorulva anyagilag és mivel nem akarom cserben hagyni, többször is adtam már neki pénzt. Könnyen megérint, ha a másik bajban van és minden áron segíteni akarok, nehéz másképp cselekednem..Mindig arra gondolok, hogy neki nagyobb szüksége van rá, mint nekem, viszont nem mehet ez a végtelenségig. Ti mit tennétek a helyemben?
febr. 17. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akinek segítesz, ha bajban vagy, nem felejti el a neved, ha újra bajban lesz. Azért kér tőled mindig, mert te könnyen adsz neki, már szégyenkeznie se kell, meg kezet tördelnie, mert tudja, hogy gond nélkül fejhet téged. Ez nem fog megváltozni, csak akkor, ha megtanulsz nemet mondani.
febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer sem adtam volna. Magaddal kéne kezdened valamit mert ahogy hozzáállsz a dolgokhoz az nagyon nem normális. Az igazi balek akit mindenki lehúz. A mártír aki mindenkin segít.
febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az eddigieket visszaadta? Mert ha nem, akkor ne adj többet! Én is voltam így, nagyon szerelmes voltam, ő meg hitelesen játszotta a hattyú halálát. Milliókkal húzott le, és utána még én voltam mindenben a hibás.

Utóbb kiderült hogy kaszinózott.

febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!