Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e arra tudományos - vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e arra tudományos - vagy szakszerű - kifejezés, ha egy lány kifejezetten házas emberek társaságát keresi, illetve olyanokkal jön össze?

Figyelt kérdés
Sajnos, ismerek ilyeneket. Ráadásul az egyikük még gerontofil is. (15-20 évvel idősebb nős férfiakkal fekszik le.)
febr. 21. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

A köznyelvben az ilyen nőket bds kvnak hívják, de biztos van valami lelki beakadása is.

Önmagában a nagy korkülönbség nem vészcsengős szerintem, az embernek élete során sokféle ember tetszik. Idősebb, fiatalabb, vele egykorú.

febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Ribi.
febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Apakomplexus.

Mióta betöltöttem a 35-öt, egyre több ilyennel találkozok.

febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Kifejezés nincs, azt szokták ráfogni, hogy kötődési meg egyéb zavaros, hogy csak az elérhetetlen izgatja. Közben sokszor ennél jóval egyszerűbb a történet. Lehet, hogy olyan környezetben él, mozog a mindennapokban, ahol még ha vannak is egyedülálló férfiak, azok olyanok, hogy köszöni, de inkább nem kér belőlük... Nyilván a már házasok közül sem mind jó, de simán benne van a pakliban, hogy inkább közöttük talál értékelhetőt, akik ha másra nem is, szexre legalább megfelelnek. A "gerontofília" is magyarázható ezzel, az érettebb férfiak - persze a jobbak, akikre rámennek - többet tudnak, jobb élmény velük, más a hozzáállásuk, kommunikációjuk, viselkedésük. Ezzel szemben a huszonéves kis takony gyerekek meg még némelyik harminc eleji is olyanok, mint akiknél megrekedt a fejlődés valami szar tiniszinten.
febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Engem nem érdekel, szagolja ő azt amit szakított :)
febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Kár, hogy én egy ilyet se ismerek, pedig a célcsoportnak megfelelek.
febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
A büdös qurvának a házas férfiakat nevezik, akik lefekszenek velük, nem ezeket a nőket.
febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Én sosem voltam házas férfival, de ne haragudj, azért "gerontofilnek" titulálni valakit, mert idősebb párja van nevetséges. Két volt párom is idősebb volt nálam 20 évvel, a vőlegényem 17-tel. Apukámmal pedig nagyon jó a kapcsolatom, szóval az apakomplexus sem játszik. Egyszerűen így alakultak a dolgok és kész, nyilván nem kérek személyit ismerkedéskor (amúgy egyikük sem nézett ki annyi idősnek amennyi).
febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

8

A ledér férfiakat a kurafi elnevezés illeti meg :D

febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Az a gerontofil, aki kb 70-80 évesekhez vonzódik. Ha pl 25 éves csaj 45 évessel jön össze, az nem gerontofília, hiszen a 45 éves még nem csoffadt öregember.

Az se pedofil, aki 45 évesen 25 évessel jön össze, hiszen a 25 éves már felnőtt.


Házas férfivel azért kever sok nő, mert az egyedülállók a legtöbb esetben életképtelenek. Mielőtt pedig elítélitek az ilyen nőket, ítéljétek el a családjuk mellett félre kufircoló férjet is.

febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!