Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi beszéd közben lopva nézi csak meg a nőt, mert a helyzet miatt ciki lenne méregetni, alakját nézegetni?

Figyelt kérdés
febr. 21. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen helyzet miatt?
febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl.: nő mellett ott áll a kamasz gyereke, vagy ott van a pasi házastársa pl. plusz a nő fölötte áll a hierarchiában, vagy a nő a peres ellenfele, rossz a viszony, ilyesmik
febr. 21. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mi férfiak mindig leplezetlenül, gátlástalanul, nyálcsorgatva nézegetjük a nőket!
febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Most a férfinak felesége van kérdező?
febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Jó lenne amúgy nem méregetni senki alakját ha egyedül van se, mert qrva para.
febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
what the hell
febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4. Ismered azt a szót, hogy például? Felsoroltam 4 tök különféle példát, helyzetet, amik miatt lehet ilyen titkos méregetés.Igazi választ még nem kaptam.
febr. 21. 17:37
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem is kaphatsz, mert nem valós kérdést írtál ki. Mi az, hogy példa? LOL.

Amúgy csak a proli undorító férfiak lesnek téged. Normális férfiak moderálják magukat. Te neked most urdormány tetszik? Jól lenn van a léc szó se róla.

febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, te jó ég. Én a harmadik jelenlévő voltam, és nem akartam hinni a szememnek, vagy hatodik érzékemnek, na, szóval értitek...
febr. 21. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne 😅 kb folyamatosan, még mémek is vannak ilyenről. De ismerek olyat, aki már nyíltan is csinálja, annyira pofátlan.
febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!