Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam a korommal kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a korommal kapcsolatban, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Eléggé magam alatt vagyok pár hete, ma úgy gondoltam felnézek Anotalkra, hátha lesz fent kivételesen valami értelmes csaj is. De a 21+ kategóriába senkit nem adott be, gondoltam tök mind1, úgyis csak beszélgetni akarok, megnézem a 16-21 kategóriát. Ott összerakott valakivel, elég jól elbeszélgettünk, majd átmentünk máshova, és szinte végigírogattuk az egész délutánt.

A gond csak annyi, hogy ő 19, én 32 vagyok, 24nek adtam ki magam. Úgy voltam vele úgyse lesz semmi meg majd biztos lelép szó nélkül, de nem. Küldött képeket meg én is (szerencsére jópár évet letagadhatok), és valami iszonyatosan bejön. De így elsőre belülről is, nagyon sokban egy az ízlésünk. És talán lehetne is valami, az se gáz hogy 300 kmre lakik, úgyis jót tenne a változás szerintem, csak ez hogy hazudtam.

Hogy mondjam el neki hogy ennyivel idősebb vagyok? Előbb vagy utóbb úgyis kiderül, de nem akarom hogy ez miatt ne lehessen semmi.

Amúgy igen, tudom hogy kicsit nagy a korkülönbség, pont ma írtam valakinek hogy azért 20 alá nem mennék, de vele kivételt tennék. Ha legalább van annyi eszem hogy 22t írjak, akkor mondhatnám hogy elírád volt.


febr. 21. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A 13 év sok. Előbb utóbb felütné a fejét. Amúgy nem tehetsz semmit, úgyse hülye, vagyis remélem leesik neki, hogy 30 körüli vagy. És persze elzavar melegebb éghajlatra a hazugság miatt. (:
febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Még az elején mond el neki őszintén. Minél tovább húzod annál rosszabb lesz és csak elfog utasítani és mérges lesz rád. Tapasztalatból beszélek.
febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem sok a korkulonbseg. Siman belefer tobb is. Eloben mondd el neki. Ha megvan az osszhang a vonzodas,nem lesz problema a korod. Budapesten ez nem lenne problema.
febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


És csak félreértés történt, nem hazugság és mégse kell pedig korban összeillenek.

Akkor szerinted majd a hazugság után és, hogy sokkal öregebb vagy majd nem dob ki előbb utóbb? Nem fog benned bízni és nem is illesz hozzá. Téged zavarna, hogy vele egykorúak mászkálnának körülötte, a baráti társaság nem tudna szintén megegyezni, jól kijönni. Más életszakaszban van. Persze ha benne van szexben, akár kapcsolatban hajrá, de nagy a valószínűsége, hogy nem fog sikeres lenni.

febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Tessék újabb link, hogy nem kellett 10 év miatt.

febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Nyugi én is letagadok 6-8 évet hogy a fiatal pipiket megrépázhassam
febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Mond el őszintén, de ne csodálkozz ha lekoptat. Ékes példája vagy a - már bocs, de így van - a hülyéknek, akik azt hiszik ha másnak festik le magukat a neten mint a valóság akkor azt majd jól elnézik nekik. Fordított esetben te elfogadnád? Ugye hogy nem... Becsaptad a másikat már a 0. pillanatban, innentől kezdve nincs miről beszélni.
febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most fog egyetemre menni, bulizni menni 300 km-rel odébb, és biztos meg fog ismerni egy korban hozzá illő fiút a suliból vagy valami program alatt.
febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne írj többet a lánynak, ja és ásd el magad
febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Hasonló felállásban köztünk a párommal 4 évvel több van, és csodálatosan jól működő kapcsolat, amiből hamar összeköltözés és közösen kitalált jövő lett.


A különbség annyi, hogy sosem hazudtunk egymásnak semmiben. Ezzel indítani egy ismerkedést szerintem elvi szinten gáz. A helyedben a legkozelebbi chatelés első percében tisztáznám magam, és vállalnám a felelősséget a lúzerségért (ne takarózz kifogásokkal, te is tudod hogy mi nem igaz belőle, legyél férfi).


Ami még fura nekem, hogy hogy lehet 32 évesen napokig tartó ismerkedésben hitelesen eljátszani hogy 24 vagy. 24 évesen fiú vagy, aki sokszor még tanul, max elképzelései vannak, jó esetben jövőképe. 32 évesen pedig már 8-10 èv tapasztalat, szakma csúcsa, talán céget vezetsz, tanítasz, lakásod-befektetéseid vannak. Egész más napi rutin. Szóval gondolom nem csak a korodban kamuztál.

febr. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!