Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt itt igazi érzelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt igazi érzelem a részéről?

Figyelt kérdés
31 éves férfiként ismerkedtem egy 21 éves lánnyal. Sok randin voltunk és ő is folyamatosan adta a jelét, hogy érdeklődik, volt, hogy ő szervezett találkozót, tett energiát a megjelenésébe is. Megbeszéltük, hogy a korkülönbség ellenére meg szeretnénk próbálni és úgy tűnt ezek után, hogy igazán megnyílik előttem, fizikailag is jobban elkezdett közeledni (csókon túl nem jutottunk, de átölelt, hozzám bújt stb). Kezdtem beleélni magam, hogy hosszú kihagyás után lesz egy párkapcsolatom. Amikor végre összejöttünk, elmesélte ezt a barátnőinek és a családjának és az anyján kívül mindenki, barátnői, bátyja, sőt még "haver" férfi ismerősei azt tanácsolták neki, hogy a korkülönbség miatt ez a kapcsolat egy nagyon rossz ötlet és minél hamarabb hagyjon ott. 2-3 randevú erejéig voltunk egy "pár", ha ilyen rövid időre lehet ezt egyáltalán mondani. Utolsó találkozónkon már eléggé intenzíven éreztem a távolságtartását és elmondta, hogy mindenki ellenzi a kapcsolatunkat (soha nem találkoztak velem) és ő ezt így nem bírja csinálni, meg hogy már attól fél, hogy a mellettünk elsétáló emberek mit gondolnak, ha ránk néznek. Kvázi pedofilnak éreztem magam a szavai hatására. Egyszerűen nem értem, hogy történhetett ez, hiszen én boldognak láttam őt magam mellett. Őszintén szólva ez így sokkal rosszabb volt annál, mintha egyáltalán soha meg se ismertem volna és maradok tovább egyedülálló. Keresek már persze azóta új kapcsolatot, de néha még eszembe jut ez az egész. Talán az a legfájóbb az egészben, hogy egy igazán jó értékrenddel bíró lány volt és ilyet találni manapság, aki még ráadásul szingli is (nem várom el, hogy 10 évvel fiatalabb legyen)... Azzal nyugtatom magam, hogy ha igazán érdekeltem volna őt, akkor mások véleménye nem tudott volna így hatni rá.

febr. 21. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ő őszinte volt veled teljes mértékben, csak (még) nagyon befolyásolható személyiség.
febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal nyugtatom magam, hogy ha igazán érdekeltem volna őt, akkor mások véleménye nem tudott volna így hatni rá."


Valószínű, de inkább az, hogy nem olyan érett ő 21 évesen még, befolyásolható még, nincs még saját egyénisége, neked is tutojgatni kellett volna ugyanúgy. Úgyhogy inkább örülj, hogy el se kezdődött a kapcsolat.

febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

10 év korkülönbség a férfi javára totálisan belefér, ha belegondolunk, legtöbbször még családon belül is találunk olyant, ahol ennyi megvan.


Nagyon gyerek, és befolyásolható volt még az a lány. Ne érezd szarul magad miatta. Nekem sosem mondhatta volna meg senki, hogy kivel legyek, ne legyek.


31F

febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Budapesten ilyen nincs. En pl baratokkal nem osztok meg infokat a patkapcsolatomrol soha szinte semmit.

Utcan nem kotelezo fogni egymas kezet se csokolozni. Ugy sose jonnek ra,mi kozotok egymashoz.

Lehet programokat szervezni kettesben is : parkban seta,kirandulas,otthoni idotoltesek,este meg semmi nem latszik a korotokbol a sotet miatt ha mennetek vhova.

Gondolom nem Budapesten eltek. Itt nincs ilyen. Itt kozonnyel fogadnak kb barmit. Rossz a szeme a legtobb embernek a vizsminhianyos kajak /gyorsetterem miatt.

febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi, kulturált válaszokat. Utolsó: de, ez Budapesten történt.
febr. 21. 22:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Így van ahogy a 4-es írja, idegeneket nem igazán érdekel, ki kivel van együtt, főleg hogy sokszor meg nem tudnám tippelni, ki hány éves.

Itt a család és a barátok voltak, akik féltették a lányt, jók ráijesztettek.

febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Remélem azért megrépáztad
febr. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben voltam, és azért léptem ki,mert féltem, hogy igazából csak kihasznál, és olyan fiatal vagyok és naív, hogy észre sem veszem. Képtelen voltam elhinni, hogy lát bennem valamit. Azóta bánom.:( De felkeresni nem merem…. Szóval nem,nem igaz. Érdekelhetted igazán csak a tapasztalatlanság és a félelem nagy úr. Már én is tudom, hogy máshogyan csinálnám….
febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ennyire befolyásolható a barátai által akkor hagyd a fenébe. Amikor szerelmes az ember a két emberre tartozik. Lehet róla barátoknak beszélni, de végül ő maga dönt. Tulajdonképpen más véleményét nem értem ebben a kapcsolatban. Miért támad és miért lesz inkább bíztató? Senkinek a szava nem lehet szent és sérthetetlen. Mert igen, a barátok jogosan tehetik fel a kérdést, hogy boldog e és nem zavarja-e őt a korkülönbség, de ennél tovább, de ez a lebeszélem meg majd én megmondom stílus szerintem felháborító. Elméletileg jól ment köztetek dolog, akkor miért nem lehet ezt támogatni? Hiszen a másik boldogsága a cél nem az hogy mi mit tennénk. Az más kérdés ha panaszkodik hogy rossz a kapcsolat, de én egyértelműen a barátokat hibáztatom.

Sajnálom kérdező..

febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszek túltenni magam rajta, csak szerettem volna hallani idegenek véleményét. Ráadásul tőle is hallanom kellett a "tökéletes vagy, de..." dumát, amitől kb agyvérzést kapok mostanra már: "Nincsenek normális férfiak. Végre itt van egy és erre tessék, túl öreg hozzám". Elnézést, ha nyafogásnak tűnik ez az egész, de annyi csalódáson és eredménytelen keresésen vagyok már túl, azt hiszem csak jólesik kiadni.
febr. 22. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!