Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott aludjak-e a barátomnàl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludjak-e a barátomnàl?

Figyelt kérdés

Azon tipródok így hajnal 3-kor, hogy ott aludjak-e a barátomnál.

A történet a következő. Épp válok a férjemtől, de még egy lakásban vagyok kénytelen lakni vele pár hónapot. Összejöttem valakivel szexkapcsolatra 2 hónapja. Nem vagyok szerelmes, neki van lakása, egyedül él. Hét közben meló miatt nem igazán tudunk találkozni.

Most meghívott, hogy szombat délután találkozzunk és aludjak nàla. Egyrészt csábító, mert így sok időt együtt tölthetnénk, másrészt viszont, mivel nem vagyok szerelmes, nem párkapcsolatról van szó, ezért zavar az az intimitás, ami ezzel jár.

Ti mit tennétek a helyemben?


febr. 23. 03:06
A kérdező szavazást indított:
Ott aludjak.
Ne aludjak ott.
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Jol erzed vele magad? Szexen kivul szoktatok beszelgetni,idot tolteni pl seta vagy tarsasozas? Ha igen ,akkor minimum,h aludj nala.

A szerelem az kulonbozo formaban tud elojonni. Ne zarjozz el elole. Hagyd kislakulni,hiszen o is tobbet akar szexkapcsolatnal joval.

febr. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Én ott aludnék. Örülj neki, hogy találtál valakit, akit nem zavar, hogy válófélben vagy és még a férjeddel laksz egy lakásban...
febr. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgetünk, nagyon jól érzem vele magam és ő is ezt mondja.
febr. 23. 03:25
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Na latod. Engedd ,h szeressen. Kialakulnak az erzesek idovel,ha most nincs eleg. Menj oda hozza.

Szerintem nem is akarja,h hazamenj onnan.

febr. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, de csak a szex miatt. Túl hamar belemenni egy kapcsolatba nagyon merész, a válással járó stressz, valamilyen szinten a házasság gyászolása mellett nem fognak komolyabb érzések előjönni.
febr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Zavar az intimitás! 😂😂😂😂 Szex kapcsolatban vagytok, ott nincs intimitás!? TROLL kamu vagy. Másrészt ha igaz amit írtál, akkor jobban jár szerencsétlen férjed hogy váltok.
febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy még férjes asszonyként valaki rendszeresen beléd dugja a farkát simán belefér, de vele aludni már "intimitás"?

Édes jó istenem...

febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy együtt alszotok még nem lesz ebből feltétlen szerelem. Tehát ahogy érzed. Ha van kedved aludj ott, ha nincs akkor meg ne.
febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6-osnak üzenem, hogy igenis más dolog együtt aludni és kelni valakivel, és más dolog csak szexelni. Másfajta intimitást takar a kettő. Aki ezt a külömbséget nem érzi, az minek ír ide bármit is.

A házasságot meg rohadtul nem kell elgyàszolnom, mert évek óta nem úgy működtünk és a válást is én kezdeményeztem.

De nem is tudom, miért tettem fel itt ezt a kérdést, mit vártam az ezen az oldalon írogatóktól. Néhàny normális embert leszámítva egy csomó prűd, megkeseredett, besavanyodott ember van itt. Számomra ez az a pont, hogy törlöm is magam.

febr. 23. 10:08
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Úgy tűnik neked az a válasz sem jó, hogy igen és az sem jó, hogy nem. Mégis, mit vársz? Ebből is látszik, hogy totálisan össze vagy zavarodva és fogalmad sincs mit akarsz valójában.
febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!