Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott aludjak-e a barátomnàl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludjak-e a barátomnàl?

Figyelt kérdés

Azon tipródok így hajnal 3-kor, hogy ott aludjak-e a barátomnál.

A történet a következő. Épp válok a férjemtől, de még egy lakásban vagyok kénytelen lakni vele pár hónapot. Összejöttem valakivel szexkapcsolatra 2 hónapja. Nem vagyok szerelmes, neki van lakása, egyedül él. Hét közben meló miatt nem igazán tudunk találkozni.

Most meghívott, hogy szombat délután találkozzunk és aludjak nàla. Egyrészt csábító, mert így sok időt együtt tölthetnénk, másrészt viszont, mivel nem vagyok szerelmes, nem párkapcsolatról van szó, ezért zavar az az intimitás, ami ezzel jár.

Ti mit tennétek a helyemben?


febr. 23. 03:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a szexkapcsolatos válófélben lévő, nagy INTIMITÁS féltő emberektől vagyok rosszul.

Egyetértek abban, hogy kár volt kiírni a kérdést, sértődős intim kérdető.

febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Barátod vagy szexkapcsolat vagy micsoda??
febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Amíg nem határozott igen, addig nem.
febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aludj nála, mert az intimitástól félsz. Nem éreznéd jól magad.
febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Férfiként mondom, hogy ne tedd. maradj hideg és kimért, ha csak szexre kell akkor ne keltsél benne hiú reményeket. Lehet hogy a visszautasítás egyben a kapcsolat végét is jelenti, de ezt fel kell vállalnod. Persze lehet kegyes hazugság is, hogy nem érsz rá, megbetegedett a macskád vagy a rokonod, de ezt egyszer lehet eljátszani.

Ha úgy gondolod,hogy ezzel a férfival nem kezdenél párkapcsolatot ha külön élnél a férjedtől, akkor őt egy pótléknak tekinted és arra is használod, gondolom ez tudatos döntés eredménye, miért bizonytalanodtál el?

febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen. Ha őszinte vagy, nem gond, hogy nem érzel szerelmet. Az esélyt megadhatod magatoknak.
febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!