Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön a lakásom felújít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön a lakásom felújító "munkás" pasi?

Figyelt kérdés

Ismerem már régről, de akkor még férjnél voltam, mikor megismertem, így csak beszélgettünk pár mondatot mikor boltban pl találkoztunk.

Most újítatom fel a lakásom és őt hívtam, mert amúgy nagyon jó szakember. Már közel egy hete gipszkartonoz, meg mindent felújít és ugye mikor otthon vagyok munka után, még ő is ott van, beszélgetünk munka közben, kávét főzök neki, és azt érzem, mintha közelebb kerültünk volna egymáshoz. Bókol, dicséri a külsőm, meg hogy végre egy nő, akivel lehet intelligensen beszélni (diplomája van, de inkább vállakozó lett, mert ebben több a pénz, szóval nem az a tipikus nők után füttyögő proli munkás). Egyre jobban kezdem negkedvelni, és attól, hogy a lakásomban vagyunk, nem akart megd*gni vagy ilyesmi. Kérdezte, hogy nincs - e kedvem valamikor este vacsorázni menni. Igent mondtam. A válásom óta senkim nem volt , ő is elvált, neki is csak a munka létezett eddig, szóval kíváncsi vagyok, mi alakul. Örülnék valami komolyabbnak, de nem vagyok ellene annak sem ,ha csak kiéljük a vágyainkat, bár nem olyan fajta ő, mindig komoly kapcsolatai voltak. Nagyon szeretek vele lenni,és holnap este lesz a vacsi. Amúgy ő 42, én 35 éves vagyok. Ti kezdenétek így egy kapcsolatot? Végülis azt gondolom, veszíteni valóm nincs.


febr. 26. 11:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

A nő: "biztos azt gondolja a pasi, hogy, hogy vetkőztethetne le.."

A pasi: "ezt a tábla gipszkartont 50.000 Ft-ért fogom eladni neki"

febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú kommentelők irigykedjenek csak. Mint írtam már évek óta ismerem a pasit, ezért is őt hívtam mert tudom, szépen, alaposan dolgozik. Az meg hogy megtetszett hát istenem, tényleg ilyen hihetetlen?
febr. 26. 13:55
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Előre is elnézést kérek a véleménymért:

Ha valaki ezért kiír egy kérdést, hogy felnőtt nő létére találkozhat-e egy férfivel, akit már régről ismer, és kölcsönösen tetszenek egymásnak, az életképtelen vagy súlyos személyiség zavarral küzd.

Az, hogy ez az ember nálad dolgozik mint iparos, az teljesen irreleváns.


Tényleg itt, az internet pöcegödrében keresel pozitív megerősítést, mert amúgy nem tudod eldönteni???

febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Persze, szabadok vagytok, jól kijöttök, egy randit mindenképpen megér. :-) Azért számlát kérj tőle a felújításról.
febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#13 Valamikor jólesik egy idegen megerősítése vagy véleménye is. Ettől még nem lesz se életképtelen, se személyiségzavaros. Nyugodt lehetsz, hogy a Kérdező egyedül is meghozta a döntést, csak szívesen vette mások véleményét is.

40/N és a #7 vagyok

febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm 7-es! Ez így van.

13-as, le sem kellett volna írni és nem kell akkor elnézést kérni🙂. És nem, nem vagyok személyisegzavaros , szerintem tisztában sem vagy a szó fogalmával és életképtelen sem vagyok.

Mindenki más, kedves kommentelőnek nagyon köszi 🙂. Ma este is találkozunk egyet pizzázni.

febr. 26. 16:42
 17/20 anonim ***** válasza:
9 🤣🤣🤣
febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sok sikert, hajrá!!!... 😉


(Nekem meg olyan pasi jön be nagyon, akinek én dolgozom...hát meglátjuk.😊)

febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlenül is szurkoltam nektek :)

Hogy ment a randi?

febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök aranyos történet, szóval engem is érdekelne a boldog végkifejlet. :D
febr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!