Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön a lakásom felújít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön a lakásom felújító "munkás" pasi?

Figyelt kérdés

Ismerem már régről, de akkor még férjnél voltam, mikor megismertem, így csak beszélgettünk pár mondatot mikor boltban pl találkoztunk.

Most újítatom fel a lakásom és őt hívtam, mert amúgy nagyon jó szakember. Már közel egy hete gipszkartonoz, meg mindent felújít és ugye mikor otthon vagyok munka után, még ő is ott van, beszélgetünk munka közben, kávét főzök neki, és azt érzem, mintha közelebb kerültünk volna egymáshoz. Bókol, dicséri a külsőm, meg hogy végre egy nő, akivel lehet intelligensen beszélni (diplomája van, de inkább vállakozó lett, mert ebben több a pénz, szóval nem az a tipikus nők után füttyögő proli munkás). Egyre jobban kezdem negkedvelni, és attól, hogy a lakásomban vagyunk, nem akart megd*gni vagy ilyesmi. Kérdezte, hogy nincs - e kedvem valamikor este vacsorázni menni. Igent mondtam. A válásom óta senkim nem volt , ő is elvált, neki is csak a munka létezett eddig, szóval kíváncsi vagyok, mi alakul. Örülnék valami komolyabbnak, de nem vagyok ellene annak sem ,ha csak kiéljük a vágyainkat, bár nem olyan fajta ő, mindig komoly kapcsolatai voltak. Nagyon szeretek vele lenni,és holnap este lesz a vacsi. Amúgy ő 42, én 35 éves vagyok. Ti kezdenétek így egy kapcsolatot? Végülis azt gondolom, veszíteni valóm nincs.


febr. 26. 11:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi szólna ellene... Szimpatikusak vagytok egymásnak, randira hívott, ismerkedtek, aztán majd kiderül, hogy van-e egymáshoz közötök.
febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezdenénk-e így kapcsolatot? Hogy így? Munka kapcsán megismerkedtetek. Szuper. Remélem, összejöttök.
febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezdenék, igen.
febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Úgy örülnék egy ilyen lehetőségnek, mint majom a farkának! Mintha fogalmad sem lenne róla, milyen szerencsés vagy... Nem kell társkeresőn szarakodnod, megtalálnod a tűt a szénakazalban, hogy aztán élőben találkozáskor arról is kiderüljön, hogy nincs közöttetek egy nüansznyi kis kémia/vonzalom sem, úgy meg hiába normális...
febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy kezdenék. Egy értelmes pasi, aki még ért is valamihez, ráadásul udvarias is.
febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Kezdenék bizony, mázlista vagy!
febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy kezdenék! Tökjó! Remélem, szép és hosszú kapcsolat lesz! :-)

40/N

febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jaj de kedvesek vagytok. Azt hittem majd kioktatnak itt. Én is hajlok nagyon a dolog felé, de holnap úgyis kiderül. Bár kétlem hogy bármi rosszul sülne el.
febr. 26. 12:42
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
A brazil szappanopera írói sírva könyörögnek a történet jogaiért.
febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Kezdenék, de lehet megvárnám, amíg kész van a munkákkal, mert aztán ha mégsem jön be, ki tudja, hogy kezeli, lemondja-e a melót, mert neki így kínos vagy ilyesmi.
febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!