Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, amikor be akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, amikor be akartok vágódni egy nőnél, ezért legyeskedtek körülötte és kedvére tesztek, s ezt ki is mondjátok, hogy a célotok, hogy ő jót gondoljon rólatok és neki szebb legyen a napja, az lehet baráti motívumból,vagy vonzalom is van?

Figyelt kérdés
Tesztek ilyeneket minden találkozásnál, ha csak barátkozni szeretnétek a jövőben?

márc. 1. 11:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még: új ismertségről van szó.
márc. 1. 11:17
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Férfiak ritkán barátkoznak nőkkel. Aki határozottan be akar vágódni, az biztosan nem barátkozni akar.
márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: 99% hogy felakar szedni. A maradék 1% amikor nincsenek barátai és barátkozni akar.


Nem nagyon akartam sosem bevágódni senkinél, soha nem is szokott bejönni. Szerintem hacsak a csajnak nem jön be a pasi kb sosincs semmi értelme ennek.


Azok a nők akikkel baráti viszonyban vagyok pl középsulis osztálytársam vagy kolléganők, ott is igazából én kértem még pont segítséget vagy ők maguktól segítettek nekem valamiben. Utána volt hogy kedveskedtem, de csak liteosan, nem úgy mint amikor rájuktapadsz, mint a legtöbb férfi.

márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Szebb legyen a napja meg jot gondoljon istenem te milyen világban élsz. 103 % hogy akar is valamit minimum szex. Egy férfi ismerkedni szokott a nőkkel. Barátkozni férfiak fériakkal szoktak. Ennyire egyszerü.
márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!