Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen nő mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Egy ilyen nő mennyire számít dominának?

Figyelt kérdés

olyan nő, aki az életben a kölcsönösségre, egyenrangúságra vágyik, szereti ha a férfi magabiztos és tudja mit akar, de a hálószobában ő akar irányítani.


Szóval nem azon van a hangsúly, meg nem az izgatja fel, hogy a srácot megalázza, miközben ő fölénybe kerül, hanem hogy mindent ő irányít, pl ő szabja meg, ki mikor mit érint meg a másik testén (természetesen addig amíg a másiknak is kellemes) plusz megkötözés közbeni kényeztetés, izgatás, falhoz lökés, ágyba lökés, csukló szorítása, esetleg karmolás, ami játszik, meg úgy az egész folyamatban inkább ő a cselekvő, miközben a másik passzívan "tűri" (élvezi), ami történik


ez mennyire számít így dominának? mert ugye sokszor a dominákra azt mondják, hogy az életben is azok, meg hogy ők parancsolnak a srácnak


meg aki ezeket a dolgokat élvezi, az mennyire számít szubmisszivnek?



márc. 2. 11:48
A kérdező szavazást indított:
igen, dominának számít
ilyen nő is domina, csak nem olyan szélsőségesen
félig-meddig talán
nem, az ilyen nő nem domina
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Pont ilyen nőt keresek. Szerintem dominának számít,legalábbis én csak a szexben használom ezeket a kifejezéseket. Én az életben egy sikeres, magabiztos,talpraesett férfi vagyok,az ágyban viszont pont ezt élvezem nagyon,ha a nő a domináns és én vagyok a szubmisszív. Eddig partnereimmel ez nagyon jól működött,és az élet egyéb területein egyáltalán nem voltam papucs vagy ilyesmi, hanem teljesen normál,kölcsönös egyenrangú partnerek voltunk. Max néha egy-egy szerepjátékban játszottunk ilyen egyéb házimunkás,meg hétköznapi jelenetet,ahol parancsolgatott,de annak mindig szex lett a vége.😄
márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szubmisszív vagyok, így egy ilyen nő számomra domina, dominánsnak számítana 1000-el. Bejönne, az tuti.
márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez semennyire nem dominás.
márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!