Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők komolyan csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők komolyan csak azért szexelhetnek bármikor ha akarnak mert a férfiaknak mindegy hogy kivel?

Figyelt kérdés
Egyik nagyképű férfi munkatárs szólt be gúnyosan egy beszéd témára hogy ne higyjék a nők hogy azért kapnak szexet bármikor mert mindegyik olyan jó nő, hanem csak azért mert a férfiak kb. bárkit megdugnak

márc. 2. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben van valami.
márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy igényesebb, értelmesebb pasi azért "akárkivel" nem fekszik le, de abban van igazság, hogy a férfiaknak mivel a szex testi igény, ezért kevésbé válogatják meg a szexuális partnereiket, mint a nők.


Az viszont baromság, hogy a nők ettől hiszik magukat jó nőnek. Egy nőnek sem fog attól megnőni az önbizalma, mert meg akarják őt dugni kiéhezett idióták.

márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az előző (2.) válaszomhoz hozzáfűzném, egyszer olvastam threadsen egy jó posztot egy csajtól: "A férfiak azt hiszik, miattuk öltözünk szexin. Valójában ha férfiak nem léteznének, sokkal szexibben öltözködnénk"
márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A pasik nem vállogatnak annyira, de mondjuk én igen pedig nem is vagyok top tire pasi.


Jót tenne a társkeresésnek ha minden pasi úgy vállogatna mint a nők ki lenne egyenlizve a piac kicsit.

márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így van.


Én a nőknek nagyon kis százalékát találom szexuálisan vonzónak. Nem azért, mert ne lennének szépek, csinosak vagy más számára vonzónak, csak nálam ez összetettebb dolog és nem úgy működik a szexuális vonzalom, hogy bőven elég annyi, hogy nő legyen és legyen melle meg formás feneke. Ha más is így állna, akkor nyilván nem lenne igaz amit mondott a kollégád. Pontos arányt nem tudok mondani, de számomra ez a normális. Egyébként legtöbb nő sem találja a férfiak nagy részét szexuálisan vonzónak.


F

márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 top tier, nem top tire. A tire gumiabroncsot jelent xD
márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárkit nem dugnék meg. Az áppltság nagyon fontos. De az igaz, hogy ha kanos vagyok, és lehetőségem adódik, akkor olyan nőkkel képes vagyok szexelni, akik külsőleg nem a legvonzóbbak. De valamilyen kémia ebben az esetben is szükséges, anélkül egy széppel sem fogok tudni.
márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Ezt eddig is tudtuk
márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megmondhatod a kollégádnak, hogy nem minden férfi olyan igénytelen, mint ő. Ne alacsonyítsa le a normális férfiakat. Ha ő szánalmas ösztönlény, beszéljen a saját nevében. Továbbá egy nő egóját sem fogja simogatni egy ilyentajparaszt gerjedelme. Inkább rosszul érzik magukat, ha ilyen kiéhezett kan majmok közelítenek feléjük.


Majd írd meg, mit válaszolt :D

márc. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!