Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az valóban szégyen, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valóban szégyen, ha valaki nem szexel hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
Vagyis a társadalomban mindenki úgy próbálja mutatni, hogy szexel, házaspárok sem merik felvállalni, hogy esetleg évek óta nem csinálnak semmit. Megvannak ennek az okai szerintem, főleg férfiak esetén azért társaságban csak az a jó sztori, ha valaki arról mesél milyen sokat és milyen hosszan szexel. Ha valaki azt mondaná szeretne, de nincs kivel vagy nem áll úgy a merevedése, akkor nagyon furcsán reagálnának, pedig lehet több igazságtartalma lenne, mint a hencegésnek.

márc. 4. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem akarja magát kínosan érezni, így megtartja magának a gondjait.
márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De ezeket miért kene minden random embernek beismernie? Ez maximum a párra tartozik.
márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az is ugyanúgy csak a párra tartozik, ha jól működik.
márc. 4. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem szégyen csak hagyjon engem békén az illető.
márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem szégyen, hogy ki milyen gyakran szexel, viszont nem is érdekel.
márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs erre Tv. előírva.
márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#3: "De az is ugyanúgy csak a párra tartozik, ha jól működik."


Nyilván, ezt egyetlen agyilag és érzelmileg ember sem vonja kétségbe.

Egy olyan társaságból, amelyben bárki nekikezdene a szexuális életének és élményeinek a hangos részletezésébe, én speciel futva menekülnék.

márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, a hétvégén lefeküdtem egy kolléganőmmel, szuper volt, kövesd a példát, ne szerencsétlenkedj.
márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Nőként inkább érdem
márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem vagy vénséges vén trotty akkor értetlenül bámulnak, hogy az meg, hogy lehet? Nem hiszik első hallásra. Szerintem kinevetik érte az ember mert azt hallani, hogy mindenhol kell csinálni míg mozognak az alkatrészek. Én megszoktam, hogy vigyorognak tejbetökként rám olyankor. :)
márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!