Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel nézve egy 20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel nézve egy 20-as éveiben kifejezetten jóképű férfi, kb. hány évesen veszíti el teljesen a jóképűségét?

Figyelt kérdés

Tehát olyan férfira gondolok aki nem átlagos kinézetű hanem tipikusan az a fajta akiről már gimiben is úgy beszélnek a lányok hogy ő a legjobb pasi a suliban, aztán egyetemen is sikeres nők között simán a külseje miatt.


Aki ilyen az hány évesen veszíti el ezt a vonzerejét véglegesen?



márc. 7. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ezen mit...lehet 10 év alatt lerobban, lehet 45 évesen is jó pasi.
márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem mit hanem mullik *
márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor igénytelenné válik magára. Ez lehet 1 év múlva, vagy 15 év múlva.
márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van, aki soha.
márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

30 éves nő vagyok. Nekem pl. nem tudsz olyan 20 éves “férfit” mutatni, akit vonzónak találok. De így volt ez tizen-huszonéves koromban is. Nekem a férfi 40-45től kezdődik, azalatt nem találkoztam még vonzóval. Látom én is, ha valaki jóképű, szép arcú meg izé, de számomra egy bársonyos kis szépfiúcska mindig is inkább taszító volt, mint vonzó.

Na ezt csak azért írom, hogy hülye a kérdés. Nem lehet így általánosítani, hogy “női szemmel”, mert nincs olyan, hogy női szem. Egyéni ízlés van.

márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Párom 24 évesen ismertem meg. Nagyon helyes arca volt, jó haja, vékony szálkás testalkata (semmit nem kellett erte tennie). 45 még mindig helyes arca van, a haja is jó, a testalkatának jót tett az idő. Már nem vékony inkább széles alkat nincs elhízva sem.
márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
40 felett
márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkozik magával, akkor már 30 évesen is nézhet ki igen szarul. Ez mindkét nemre igaz, csak a férfiak hajlamosabbak elhanyagolni magukat, mert ők azt hiszik, nem öregszenek meg úgy jók ahogy vannak. Sajnos kevés férfit ismerek, aki tényleg odafigyel az étkezésre, a bőrére, a maximum, amit megtesznek, hogy néha mozognak valamit.
márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valaki már huszonévesen lerobban és szörnyen néz ki, míg mások (pl. Terence Hill) még nyolcvan évesen is sármosak és fiatalosak.
márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, amikortól a kiéltség elkezd látszani az arcán. Pintér Tibor "Tenya" erre a tökéletes példa. A feje valami hihetetlenül undorító, hiába a kidolgozott test.
márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!