Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után miért tiltot le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért tiltot le a másik felet az egyik társkereső appon ?

Figyelt kérdés

Te szakítottál,nem isakkartad volna keresni se semmi !!

Instán,fb-on nem vagy tíltva.

Akkor most ez mi ?


márc. 7. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem tudsz helyesen írni, azért tiltott le.
márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te meg értelmes választ írni ... jezusom ennél nagyobb bajom ne legyen...
márc. 7. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tarskereso appon tilt azt jelenti hogy mást keres és te ne irj rá. Nem társkerezik veled.


Ha en felmegyek tarskerre es meglátok egy exet vagy olyanokat akikkel már randiztam vagy haver barátzonás, ismerem es nem kell, en is sorban letiltogatom hogy tarskeren ne húzzák az időmet, mert másokra szánnám ott ah időmet.

márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 mint ÍRTAM EXEM én szakitottam vele ,még véletlen se akartam tple semmit .... erre ő tiltogat le
márc. 7. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Nem akar a társkeren látni amikor vadászik.
márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki "préda". Nem vagy neki a társkerre való. Akkor nézd igy.
márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 meg állás nélkül hazudozott ezért szakítottam vele, erre még neki áll feljebb ?
márc. 7. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem áll neki feljebb. Ez nem játszma. Csajozik nőket keres. Vmi újat. Ennyi csak.
márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!