Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnemhasegitenetek kérdése:

Szerintetek van még esély arra, hogy kibéküljünk vagy engedjem el végleg?

Figyelt kérdés

9 hónapja ismerkedtem meg vele. 2 hónapon át olyan volt vele az élet mint az álom. Figyelt rám törődött velem, mindig írt hívott, bókolt és szeretett. Majd apránként kevesebbet írt. Keveset hívott. Mindig kérdeztem miért akkor azt mondta sok a munkája(kamion sofőr). Aztán még kevesebb lett a kommunikáció akkor én már kezdtem kérdőre vonni, veszekedtem vele sokat. Aztán megtudtam, hogy társkereső oldalon aktív. Ezt megkérdeztem azt mondta, hogy ritkán használja és csak beszélget sose csalna meg. Elhittem neki, de volt bennem félelem. Megigérte jobban bánik velem. De folytatodott az elhanyagolás egyre jobban. Már találkozások is lecsökkentek. Mintha nem akart volna találkozni. Én egyre dühösebb lettem és nagy veszekedés lett elhagyott. Utána kibékültünk de semmi nem változott. Használta a társkeresőt tovább és engem hanyagolt. Megint szakítás lett. Majd megint békülés. Minden szuper volt 2 hónapig. Megkért költözzek hozzá, gyereket akar stb.... boldog voltam de aztán megint az elhanyagolás meg a társkereső. Nagyon mérges lettem megint hatalmas vita lett. Szakított. Azt mondta nem bírja már a vitákat. Elege van belőlem. Minden az én hibám én rontom el mert nem hagyom élni túl szoros vagyok. Aztán utána már azt mondta a családja miatt hagy el, mert ők nem akarnak engem. Aztán megint azt mondta nem boldog, mert veszekszem vele.

Már nem tudom mit higgyek. Valóban én rontottam el azzal, hogy féltékenykedtem meg az elhanyagolás miatt veszekedtem? Szerintetek lehet ebből még békülés mert azt mondta szeret és legyünk barátok. Jelenleg letiltott mindenhonnan



jan. 17. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Szakítás
Kibékülünk
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt csinálta velem az ex csajom van egy ilyen ember típus keress mást aki megbecsül téged.
jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem kell ő nekem, mert mindig csak sírtam miatta meg szenvedtem. Amikor elakartam neki mondani az érzéseimet mindig azt mondta nevetséges vagyok és ez csak az én fejembe létezik. De nagyon szeretem és nem tudom mit tegyek😔
jan. 17. 18:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki miatt sírsz és szenvedsz, azzal ne maradj.

Majd lesz jó.

Letiltott? És te még gondolsz rá? Ő már nem akar tőled semmit, sőt, végleg elutasított.

jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kiakadtam, hogy szakítani akar miután azt kérte, hogy költözzünk össze meg gyereket akar. Szóvá tettem neki, hogy nagyon elhanyagol megint és nem tudom, miért és így én nem vagyok boldog. Közölte velem akkor keressek olyat akivel boldog lehet. Ő nem akar engem ezt már nagyon unja. Aztán azt mondta a családja nem akar engem ezért mond le rólam. Összevissza beszélt én meg már annyira dühös voltam, hogy én kértem tiltson mindenhonnan. Ő egy ideig nem tette aztán addig vitatkoztam vele, hogy tiltott. Ő azt kérte legyünk barátok békébe válljunk el. Találkozzunk, utazzunk szórakozzunk. Én ezt úgy vettem, hogy szex miatt jó lehetek még
jan. 17. 18:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Magadat megalázhatod ezzel a "kapcsolattal", az a te dolgod, de ilyen helyzetbe, ilyen embernek, ilyen éretlen hozzáállással ne szülj gyereket. Bár lenne vizsga mielőtt valaki szülő lehet.
jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező te nem szereted (már) őt, amit te érzel nem más, mint obszeszív állapot, kötődés hozzá betegesen, mert kudarcokba fulladsz. Sajnos nincs emberi méltóságod se és ez még inkább rosszul hat rád.

Nem szeret ő se és ha már letiltott akkor te is tedd ugyanazt. Ha netán egyszer felkeresne ne vedd figyelembe, mert csak egy "side piece" vagy számára. Gondolom adott neked esélyt hátha fog működni egy darabig, de nem jött össze és már belefáradt. Te mikor adod végre fel? Inkább pszichológushoz járhatnál és magadat hozhatnád helyre!

jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Addig szívatod magad vele ameddig akarod.

A kamionosok az orsza psszes pontján keresnek d.gópajtikat hülyék is lennének lekötni magukat a saját gyereküket se látnák a melo miatt.

jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tiltott. Kidobott, csúnyán mondva.

"Ő azt kérte legyünk barátok békébe válljunk el. Találkozzunk, utazzunk szórakozzunk. Én ezt úgy vettem, hogy szex miatt jó lehetek még

Miért alázkodnál meg ezek után semmiért?

Majd jó leszel másnak, és neked is jó lesz valaki, aki megbecsül.

jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6/6 Köszönöm a hozzászólásod, de azt hiszem a megalázó stílusoddal nem segítesz. Egy kérdést tettem fel amire kíváncsi vagyok és ennyi. Adott egy esélyt igen. De egy hete még ő könyörgött a költözésért meg a gyerekért aztán 3 nap múlva amikor megkérdezem, hogy akarja a közös életet így hogy a társkeresőn van és velem nem törődik akkor tombolva kidob, hogy ő már unja ezt. Ellentmondásos amit csinál. Kérlek még egyszer olvasd végig alaposan amit írtam és utána írd le, hogy kezeltessem magam. Legyen szép estéd
jan. 17. 20:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszol. Megerősítetek bennem minden olyan gondolatot amit érzek. Bár nem értem, hogy hogyan változtathat minden héten egy férfi véleményt. Egyik héten könyörög aztán a másik héten eldob. Érdekes nekem😅
jan. 17. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!