Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek 30-40 között, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek 30-40 között, akik szinglik és nincs gyerekük, ez miért van?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly, arra lennék kíváncsi, hogy az a hölgy akinek ilyen korra nincs férje (vagy akár barátja), és nincs gyereke, annak mi az oka? Nem feltételezem hogy azért mert bármiféle defekt lenne vele, csak kíváncsiság. Az oké, hogy ha nem is akar egyáltalán, de biztos vannak olyanok akik amúgy akarnának csak valami oknál fogva nem sikerült. Mi az oka?

márc. 7. 16:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok családot, ennyi. Párom akkor lesz ha találkozok olyan férfivel aki megfelel.
márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Pl ha évekig hiteget egy barom, aztán végül mikor már a most van, akkor meg kihátrál... Azzal mit lehet kezdeni? Nyilván semmit!
márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolati anarchista vagyok, tehát nem a párkapcsolat/házasság igényei köré építem az életemet, hanem olyan kapcsolatokat alakítok ki, amelyek beleférnek az életembe.

Nincs gyerekem, mert nem kívánok anya lenni.

márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Volt kolléganőm aki most 40 körül van, évek óta társat keres. Egy idő után annyira belefeledkezett, szinte belebolondult, hogy egy ígéretesnek tűnő kb 2 hónapos kapcsolat vége után a pszichiátrián kötött ki. Szeretne régóta társat, gyereket, de én azt látom, már menekülnek előle és nem csodálom.
márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4 gondolom ismered valamennyire ha a kolléga nőd. Mi lehetett az oka, hogy eddig nem jött össze, ha ennyire akart?


Amit #2 mondott, az tényleg kegyetlen lehet, mert az éveidet rabolja el a másik fél amit sose kapsz vissza...

márc. 7. 17:20
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pont kb. két hónapja vagyok benn egy kezdődő kapcsolatban, de előtte kb. 4 évig illett rám a leírás, 30-34.

29 és fél éves koromban ért véget az előző tartós kapcsolatom (sima elhidegülés, kvázi közös döntés... nem lett volna értelme benne maradni csak azért, mert "benne vagy már a korban, hogy legyen gyereked" meg "itt az ideje") és utána volt egy kb. 5 éves szóló időszak. Akkor én aktívan nem kerestem párkapcsolatot, mert előbb magamat akartam megszeretni és összeszedni - már a kapcsolat elkezdtem ezt az utat egy nagyobb lélegzetvételű fogyókúrával és orvoslátogatással... utána megcsináltattam a fogaimat is, és megtanultam egyedül is boldog lenni. Nem zárkóztam el egy kapcsolat elől, de nem kifejezetten mentem elébe. Baráti társaságom nem nagy, és általuk sem tudtam ismerkedni, utcán meg ritkán szólítanak le (nem is vagyok egy extrovertált típus meg még most sem vagyok médiaideál külsejű, így elég ritka volt, annak a többsége meg értékelhetetlen - pl. alkesz, csöves, nagypapi korú, nagyon igénytelen és társai)... 2 évvel ezelőtt volt egy ilyen leszólításból egy randi, de nagyon nem passzoltunk egymáshoz, és a srác is csak azért akarta volna, mert nagyon tetszettem neki külsőre. Meg nyilván, olyan volt nem egy, akiről lerítt, hogy csak egy numerát akar, az meg nem az én stílusom. Most jutottam el oda, hogy ki is akarom próbálni az online társkeresést, és nagy szerencsém volt, hogy 2 elhalt beszélgetés után az első tényleges randin megismertem vkit, akivel passzolunk egymáshoz, ott van a kémia, ugyanazt keressük (ergo hasonlóképp gondolkozunk a vízválasztó témákról és nemcsak dugni akar), jól érezzük magunkat egymással és el tudom vele képzelni a jövőmet egyelőre.

márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket sosem akartam, nincs különösebb oka, gyerekként se babáztam sokat, Barbie babáim voltak max, anyukásat nem játszottam.

Kapcsolatom meg azért nincs épp, mert X hónapja szakítottam és nem lételemem egy kapcsolat, majd lesz, ha úgy alakul, sosem kerestem direkt, de egyedül is jól érzem magam, vannak barátaim, hobbik, célok, nem unatkozom így sem.

márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

"akinek ilyen korra nincs férje (vagy akár barátja)"


Biztos volt neki, csak szakítottak. Szerinted aki 3x évesen szingli, az mindig is az volt?

márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

32 éves vagyok, 2 éve bontottam fel egy eljegyzést, mivel nem éreztem, hogy ez az igazi, gyomor mélyéről jövő "igen" lett volna. Biztos vagyok benne, hogy szingli harmincas helyett egy elvált, esetleg egyedülálló harmincas nő lennék most. Hát annál sokkal jobb "tiszta lappal" kezdeni, exférjek és gyerek nélkül.


Én feltételesen vagyok gyerekmentes, ami annyit tesz, hogy szeretnék gyereket majd, de csakis akkor, ha a feltételek adottak. Ha ez nem lesz így, akkor soha nem lesz gyerekem, nekem úgyis megfelel.


Most kb. 3 hónapja randizom valakivel, komoly jelölt, jól alakulnak a dolgok, de nem erőltetek semmit, nem képzelek bele semmit, hanem hogy a maguk ütemében haladjanak a dolgok.

márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 nem úgy értettem, hogy sosem volt, hanem hogy most épp nincsen. Mert akinek ilyen korra barátja van az úgy is nagy eséllyel rövid időn belül a férje lesz
márc. 7. 18:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!