Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nap mossátok a hajatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nap mossátok a hajatokat? Főleg olyanokat kérdek, akik heti 1X szoktak hajat mosni, mindig ugyanazon a napon. Párkapcsolati szempontból kérdem! Lenn elmagyarázom. :D

Figyelt kérdés

Szóval a kolléganőkkel beszélgettem, és azok akik heti 1X mosnak hajat mindig ugyanazon a napon, mind vasárnap mosnak hajat... Ez engem úgy meglepett, én voltam a kakukktojás. Mert én is heti 1X szoktam hajat mosni, mindig ugyanazon a napon, de én csütörtökön. Miért? Mert ugye pénteken korán végzünk, férjem is korán végez az ő munkahelyén, tehát ugye a hétvége az péntek délutántól vasárnap estig tart. Számomra ez a hét legfőbb része, ekkor akarok a legjobban kinézni, értelemszerű, hogy előző nap, csütörtök este mossam meg, és a fő időszakban legyen a legszebb, legtisztább hajam. A többieknek akkor a hétköznap, a meló a hét fő része, hogy arra mossák meg a hajukat? És otthon a férjük/pasijuk számára a legzsírosabb hajukban feszítenek, úgy mennek a programokra? Engem ez nagyon meglep... Nekünk, kollégáknak akarnak tetszeni, és nem otthon a férjüknek, gyereküknek akár? Pedig az is jó lehet, akinél van gyerek, ha ő szépnek látja anyut, és ugye a gyerek is többet kap anyából péntektől vasárnapig. Akár háztartásbeli anyuka, akár dolgozó, a hetének csúcs ideje akkor is péntek-vasárnap. Miért akkorra időzítené bárki a legrosszabb hajnapjait? Na ennyi... Csak ez így engem tényleg meglepett, nekem alap lett, amint lett ilyen összeköltözős párkapcsolatom, hogy csütörtökön mosok hajat, és ez évek óta nem változott, szarnak szépítkezzek a melóba, otthon a férjem számára, meg kiruccanós programokra nézzek ki jól.

Na most aki viszont nem heti 1X mos hajat, mindig ugyanazon a napon, arra ez a kérdés nem vonatkozik. Pl. férjem is gyorsan zsírosodó, meg ugye neki rövid is a haja, ő mindig 4 naponta mos.


máj. 3. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

En nullasgeppel "mosom" :)



39F incel

máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Miféle buta kérdés már ez? Neked minden a hajmosás? És az öltözék, smink vagy a belső hol marad kérdező?
máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Bocs de ez full igénytelen. 1-2 naponta szoktunk hajat mosni....
máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha azért mosol heti 1x hajat, mert nem zsírosodik, akkor mindegy, hogy mikor. Ha meg nem mindegy, mert az utolsó napokon már úgy nézel ki, mint egy ázott kutya, akkor egyszerűen igénytelenség csak heti 1x mosni. Szóval azon vitatkozni, hogy otthon vagy a munkahelyen igénytelen valaki... Szerintem mindkettő nagyon gáz.
máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
80%-ban home officeban dolgozom, csak hétfőn és csütörtökön kell bemennem a céghez, ezért vagy szerdán vagy vasárnap mosom meg a hajam. Ez azért van, mert itthon nem nagyon hordom kiengedve a hajam, mivel nagyrészt a kertben tevékenykedek vagy házimunkát végzek. Ha viszont bemegyek az irodába, akkor már csak azért is megmosom, hogy szép legyen kiengedve 😊
máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
1-2 naponta samponnal, vagy csak vízzel, esetleg olykor hajbalzsammal? Én úgy tudom, hogy a hajnak a sok kémia árt. Persze ha teljesen növényi bigyókkal mosod a hajad, vitaminokat szedsz és főleg egészségen táplálkozol akkor szebb, erősebb a hajad. Én kétszer szoktam mosni, szerdán és vasárnap.
máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
És mi lenne, ha nem időzítgetnétek a "rosszhaj napjaitokat", hanem ha már zsíros, akkor megmosnátok? Nekem sok hajam van, a derekamig ér, de egy hajmosás 10 perc. Vagy ha tényleg annyira szorít az idő, és mondjuk nem akarod szárítgatni, akkor meg vegyél száraz sampont.
máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Én is heti egyszer mosok hajat. Egyáltalán nem zsírosodik, egy hét után sem. Viszont mosás után frissen azért szebben mutat. Én szombat délelőtt szoktam a hétvégi programok miatt. Home officban dolgozm, így a munkában megjelenés nem priorítás.
máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

#7 nekem a hajmosás maga sem csak 10 perc, mivel a pakolást is legalább 15 percig hagyom rajta, kénytelen vagyok, mert száraz a hajam. Ezután szárítás 10 perc, vasalás legalább 20, amit szintén kénytelen vagyok csinálni, mert nagyon hülyén göndörödik a hajam és nem áll sehogy, ha nem vasalom ki. Úgyhogy nekem egy hajmosás közel 1 órás program.


Én átlag 5 naponta szoktam megmosni, de mindig ahhoz igazítom, hogy milyen programjaim lesznek. Pl. ha másnap megyek edzeni vagy úszni, akkor előtte nem mosok hajat. Ha 2 nap múlva randira megyek, akkor holnap fogom megmosni, nem ma, akkor se, ha már ideje lenne, mert friss hajjal akarok randira menni.

máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En is ugy csinalom, mint az utolso. Programtol fugg, de inkabb akkorra idozitem a belott hajat, amikor elmegyek valahova.

Egyreszt igen, a pasimnak is akarok tetszeni, de mivel o is inkabb csak alkalomra borotvalkozik, en sem szepitkezek tulsagosan otthonra, "neki".

Sajnos ez van.

De ha elmegyunk egyutt valahova, nagyon szivesen!

máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!