Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már veletek, hogy nagyon tetszett egy pasi nektek, esetleg lefeküdtetek és jó volt a szex is, de még is szakítottatok és egy másik fèrfinek szültetek gyereket?

Figyelt kérdés

Mi voltak a körülmények?


Ilyenor mi zajlik egy nő fejében?



#Furcsa párválasztás
márc. 8. 11:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Értem.


Azt senki nem írta le, hogy mi volt a szakítás oka.


Írjátok le please!!

márc. 8. 14:17
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Valami csak nem stimmelt, ha szakitott veled.

Amúgy a nők sem egyformák, most honnan a fenéből tudjam neked megmondani, hogy a másik pasi miben volt jobb?

márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hiába a jó szex, ha emberileg nem működik a dolog. Pl nem lehet normálisan beszélgetni,más a világnézet, más a jövőkép, túl agresszív, túl mulya, túl gyerekes, nagyon nem tudja kifejezni az érzéseit, akármi.

Én ilyesmik miatt szakítottam.

márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11! Hogy elmebeteg volt. Most jobb?😁

#1

márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14%

Szinte mindig ez van. Kevés az olyan nő, aki az első, vagy 2. pasijának szül gyereket.

Én személy szerint nem szívesen kötnék házasságot, és nem akarnék gyereket olyan nővel, akinek előttem több szexuális partnere volt. Olyannal meg pláne nem, aki ezalatt fajtalankodott is.

márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Még valami: nem ítélem el azokat a nőket, akiknek több szexuális partnerük van, csak a szubjektív véleményem írtam le, hogy én hogyan viszonyulok hozzájuk. De mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

Én egy 1 nővel feküdtem eddig le, akivel elvesztettem a szüzességem, és 2-vel pettingeltem.


#15 voltam.

márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyerekem, de hagytam a pasit akivel jó volt a szex, mert:

1.szemetlada volt

2.nem volt vele semmi extra gáz, de nem passzoltunk, a szexen kívül minden másban idegesített

3.belé se tudtam volna szerelmes lenni

4.annyira nyomta a szex dolgot, hogy egy idő után megundorodtam tőle.

márc. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!