Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segít-e a párotok állást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít-e a párotok állást keresni, ha munkanélküliek vagytok? Ha igan, milyen módon? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

#támasz a bajban
márc. 8. 12:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam véletlenül: IGEN, akar lenni az igan helyett.
márc. 8. 12:13
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs párom
márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Én magam részéről csak annyit tudok mondani, hogy akit normálisnak gondolok annak segítek. A páromnak is segítenék nyilvánvalóan. Nekem vannak kapcsolataim, rengeteg önkormányzattal, iskolával, ügyvéddel, végrehajtóirodával, orvossal, étteremmel vagyok/vagyunk kapcsolatban és ezek mellett egy csomó kisebb és néhány nagyobb céggel is a munkám révén így, hogyha munkát keresne a párom vagy egy barátom akkor tudnék érdeklődni vagy szólni az érdekében, ha van felvétel.


Ez szerintem tök alap.

márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök a lehetőségnek, kedves 3-as válaszoló! :)


Próbálom a páromat rávenni, hogy ugyan legyen már szíves - ha nincs igazán kapcsolati tőkéje a nyugdíjas mivolta révén, akkor is segítsen már nekem...


Nemsokára - most a kora délutáni órákban - megyünk egy könyvtárba együtt internetezni és elmagyarázom neki, hogyan is működik a mostani álláskeresés.


Mindig sír-rí, hogy "kevés a pénz". (Közben úgy tudom, elég sok van neki. De nyilván nem kéregetek, nem tartom etikusnak.)


Én elfogadnám a segítségedet kedves 3-as. Ha minden törik, szakad...

márc. 8. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Én hála az égnek olyan helyzetben voltam, hogy sosem kellett nekem igazán segíteni... egyetem után 3 hónappal találtam egy viszonylag jó kezdőállást, azóta is ott vagyok, kétszer előléptettek, átlag feletti fizetést kapok.


Volt olyan párom, akinek szüksége volt segítségre, vagy legalábbis volt egyhosszabb időszaka, amikor munkanélküli volt. Én pl. beprotezsáltam egy olyan céghez először, ahol én diákmunkán voltam, de hallottam, hogy a későbbiekben nem diákokkal, hanem alkalmazottakkal akarnak dolgozni. Amikor meg ott kifejezetten rossz lett a fizetés (infláció volt, fizetésemelés nem, túlórákkal alig keresett többet a diplomás minimálbérnél), akkor segítettem neki átnyálazni az álláskereső portálokat, kérdezgettem ismerősöket meg családtagokat, hogy tudnak-e vmit neki, átnéztem az önéletrajzát, megszerkesztettem kicsit.

márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem akarja, hogy dolgozzak
márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz helyzetben lehetsz 6-os válaszoló! Nehogy olyan szintű anyagi függésben tartson, hogy valamilyen módon ezt a szemedre hányhassa adandó alkalommal!


Mindenkinek köszönöm a válaszát! Hasznos mindegyik! :)


Jöhetnek még válaszok!

márc. 8. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja, elvagyok én itthon, csak néha jól jönne saját pénz


(azért nen akarja hogy dolgozzak, mert így tudom intézni a gyerekeket fizetős segítség nélkül)

#6

márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!