Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már munkanélküliek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már munkanélküliek? A párotok tolerálta ezt?

Figyelt kérdés
Nekem fél éve szűnt meg a munkahelyem. Azóta munkát keresek, de szerencsére azért havonta sikerül 70-100 ezer forint közötti összeget keresnem alkalmi munkákkal. A férjem ezen eléggé ki van akadva. Sajnos én is kivagyok és ahelyett, hogy támogatna és nyugtatna, még a fejemhez vágja, hogy ez mennyire kevés és lehetne már egy normális munkám. Nagyon igazságtalannak érzem, mert 17 éves korom óta dolgozom, most 27 vagyok és ha tehetném dolgoznék még mindig.
2017. febr. 17. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

hát azért más 70-et keres főállással...

tudod aki a kicsit nem becsüli...

mert oké nincs most teljes állásod, DE mellette nem lopod a napot...

elég hülyén látja a dolgokat...


23F

2017. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Voltam, raadasul en alkalmi munkakat se csinaltam akkor, mert szandekosan pihenni akartam. Nem vagta a fejemhez a parom, hogy keressek mar munkat, maximum rakerdezett, hogy meddig akarok meg otthon lenni, de sosem indulatosan vagy bunkon. Ilyenkor mondtam, hogy lassan mar nekiallok keresni, mert o is csak a vegefele kerdezte amikor mar en is untam otthon, az elejen nem, amikor mondtam, hogy most egy darabig pihenek.

Egyebkent nem tudom mi a baja a 70-100-al alkalmi munkakbol, masnak a 100 ezer a fix fizetese teljes allassal.

2017. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Manapság, nehezebb munkát találni, főleg, ha speciális képzettséged van és nincs egyéb gyakorlatod és jó állást szeretnél.


Voltam már én is ilyen helyzetben, de volt tartalékom is és a férjem támogatott és 3 hónap után találtam új állást.


Ui: #3-al én is egyetértek, néha üdítő lenne olyan kérdést olvasni, ahová ti nem magyaráztok bele valamit. Már kezdtek unalmasak lenni és mindenkibe beleköttök, bár belém eddig még nem kötöttetek, de ezek után már biztos. :D

2017. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

#5:

én általában esténként és hétvégén nem GYK-zok :D

legtöbbet munkaidőben tolom :P

meg volt most egy hosszabb kihagyásom is :)

szóval akkor van az üdítő időszak nélkülem :D


23F

2017. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Voltam. Elég speciális a szakmám, nem keresnek minden héten ilyen munkaerőt (tudományos). Amikor már egy ideje kerestem egyetem (és párhuzamosan gyerek) után munkát, de nem találtam, mondtam, hogy akkor elmegyek boltba vagy mindegy hogy hova.

Erre az ex férjem mondta, hogy maradjak inkább otthon, ne menjek ilyet dolgozni, és fejezzem be addig legalább a doktori disszertációm, és akkor könnyeben is kapok majd munkát akár egyetemen. Így is lett. Amíg a gyerek oviban volt, addig kutattam, írtam, délutánonként és hétvégén meg tanítottam, hogy azért egy kis pénzt is keressek.


Kb. 2 hónapig bírta beszólások nélkül, aztán folyton jöttek a kisebb csípkedések, aztán egyre nagyobb beszólások, hogy ő hogy tart ki engem, én csak a pénzt költöm, de semmit nem teszek bele stb.

2017. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Én most is az vagyok. Engem jobban zavar, mint a párom :D Folyamatosan munkát keresek, járok interjúkra, meg minden, de azért ez önmagában nyilván nem fizet. De türelmes, támogat, nem követelőzik. Nyilván nem hazudik, mondja, hogy jó lenne, ha lenne már rendes munkám, de látja, hogy minden tőlem telhetőt megteszek a cél érdekében, szóval nem követelőzik vagy valami.


Oké, én csak kb másfél hónapja vagyok ebben a helyzetben, nem tudom, mi lenne, ha fél évig tartana, de ahogy őt ismerem, akkor is támogatna és nem kritizálna.

2017. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen, én is járok interjúkra, egész nap nézem az álláshirdetéseket, de eddig nem sikerült megfelelőt találni. Mióta együtt vagyunk a 180 ezer volt a legkevesebb, amit kerestem, ő hozzászokott ehhez és ezért tartja kevésnek azt, ami most van. Én próbálom magam azzal nyugtatni, hogy annyit még mindig keresek, amennyi nekem kell, szóval nem kell eltartania, csak elgondolkoztam azon, hogy ha gyerekünk lesz és nem fogok tudni dolgozni ennyit sem, akkor ahhoz hogy fog állni. Sajnos csalódtam benne, mert volt már fordított eset is, de én támogattam őt.

2017. febr. 17. 12:41
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező!


Az álláskereső portálokat, gondolom használod. Érdemes oda is feltölteni az önéletrajzodat és a cégek oldalain is böngészni.


Sok sikert!


_____________


Nocsak, Teácska!


Mégse vagyok egyedül a véleményemmel, tegnap mi is összevesztünk egy kérdésnél, ruha ügyben. Ezek szerint, nem csak nekem bántja a szemem a stílusod. :D


#15: a semmit könnyű fényezni, hisz neki a gyakori a párja.

2017. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

Oké hogy van szakmája valakinek vagy tanult. De amíg ebbe a helyzetbe nem talál munkát,ígen is menjen el akár egy gyárba.

Nálunk sok munkahely van, 1 2 honap munkanélküliség után elgondolkoznék a szakításon. Valailyen munka mindig van.

Eltartom magam nem azért várom el hogy a párom dolgozzon.

N25

2017. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mikor a párommal 1,5 éve együtt voltunk ő kb 6 hónapig munkanélküli volt! De mindig volt ebből abból pénze,igaz nem ennyi mint most a munkahelyén! Nem zavart , ő dolga ..
2017. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!