Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes olyan férfi iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan férfi iránt érdeklődni, aki nem köszönt nőnapon?

Figyelt kérdés
Ha ennyi apróságra sem képes, akkor nem tudom, hogy mit várhatok tőle egy kapcsolatban.
márc. 8. 13:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Beszéltél vele erről? Ha igen, mit?
márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
akkor ne érdeklődj, mi mondjuk meg hogyan éld az életed? agyf@szt kapok az ilyen kérdésektől
márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolatban vagytok, kolléga, néha látod, ismeretlen? Nem mindegy.
márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztatok?

Mert írásban online szerintem például nem szokás köszönteni valami tárgyi apróság nélkül!

márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A kettesnek mégis mije fáj ennyire?
márc. 8. 13:41
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
Válaszolsz, hogy milyen kapcsolatban vagytok?
márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagytok allando kommunikacioban csak ismeritek egymast valamennyire akkor semmit nem varhatsz el , illetve kovetkeztetest sem lehet negativan levonni ebbol.
márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak emiatt nem kukáznám az illetőt, ha eddig ez volt az egyetlen hibája. Lehet, hogy neki ez nem fontos, vagy elfelejtette. Attól még lehet, hogy személyre szabottan, a hétköznapokban figyelmesebb, mint sok férfi, aki a nőkkel való kedvességet letudja abban, hogy bedob egy bódog nőnapot gifet a munkahelyi chatcsoportban.
márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval semmilyen, online írkáltok, olykor szóba elegyedik veled? Akkor nem kötelessége "boldog nőnapot" kívánni.
márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem szakíts vele, jobbat érdemel nálad.
márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!