Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes olyan férfi iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan férfi iránt érdeklődni, aki nem köszönt nőnapon?

Figyelt kérdés
Ha ennyi apróságra sem képes, akkor nem tudom, hogy mit várhatok tőle egy kapcsolatban.
márc. 8. 13:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

8 egyetértek.

Kollégáról van szó, de nem talizunk minden nap. Ma nem láttam. De úgy vettem észre, csapja nekem a szelet.

márc. 8. 13:58
 12/28 anonim ***** válasza:
52%
Csapni csaphatja, de nem köteles mást csinálni, neked beny@lni, hogy jobban érezd magad.
márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a francba. Ha megkérdi miért akkor megmondanán neki hogy ez nekem fontos lenne.
márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem, hogy miért kellene minden pasinak elvágódnia ma minden nő előtt ettől a naptól? ugyanolyan nap mindkét nemnem, nem több.

Nem kell belegondolni semmibe sem többet, mint ami van.

márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
48%

nem mástól kell várni azt amit magadnak sem adsz meg.

A legtöbben a figyelmet mástól akarják bevasalni ahelyett, hogy szeretnék önmagukat. A férfiakban kevesebb olyan tulajdonság van meg amit a nő "elvárna" ezt tudomásul kell venni.

Nem női aggyal gondolkodnak egyszerűen gondolkodnak csak a nők bonyolitják túl, hogy ilyen és olyan legyen, akár egy barátnő, hát nem ilyenes, ébresztő

márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
ez nem róla szól hanem rólad, gondolkodj el ezen mélyen
márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%

Én barátságot, haverságot is szakítottam már meg, mert én felköszöntöttem a születésnapján, ő pedig engem nem.

Barátnőm volt(azt hittem).

márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem érdekel hogy hányan írják itt az ellenkezőjét, később se számíthatsz semmire.

Anyját vagy a testvérét biztos köszöntötte.

Nagyon sok olyan nő van aki nem akar semmit, fizet magának mindent, hát egészségükre.

Én nem tudnám ezt elfogadni, csalódnék és a tüske mindig bennem maradna, úgyhogy nem engedném a továbbiakban hogy próbálkozzon.

Most megy a fűzését időszaka mert neki van egy szükséglete, de oda ne add magad légyszíves.

márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
“Fűzés”*
márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy vetted észre, hogy csapja a szelet az miben nyilvánul meg? Írásban is kommunikáltok?
márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!