Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire velnetek ha egy szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire velnetek ha egy szimpla munkatars elhivna titeket strandra ? Szex lehet a celja ? Mert nem kavezni hiv

Figyelt kérdés
márc. 9. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Strandra? Márciusban? 😃

Ha a strand alatt fedett fürdőt ért, akkor nem mennék vele, nekem az túl intim elsőre.

márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Mindegy, minek vélném, ha én nem akarok vele kefélni, nem fogok.

De ha a strandot kifizeti, talán kimegyek vele.

márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vélném semmire, nem megyek senkivel strandra.
márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
megakarja nézni milyen tested van
márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Látni akar bikiniben, mielőtt eldönti, hogy akar-e kávé mellett beszélgetni.
márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Strandolós randik legjobbak, nem egyszer szerveztem ilyet, bár nem első/második randinak, azok nálam tényleg egy elhívom egy italra és kész. Alapvetően nagyon gyorsan úszok és időméréseket kérek a csajtól randin aztán meg úszok 2:20 körüli 200 métert vagy egy 1:10 alatti 100 métert, és ez általában eléggé lenyűgöz sokakat.
márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha márciusban hív, akkor biztos. Ha szabadtérire, akkor arra is kíváncsi, mennyire vagy bevállalós vagy őrült 😂

Nyáron viszont tök jó program. Én tuti szívesebben strandolok nyáron 40 fokban, mint kávézom. (Kompromisszumként hajlandó vagyok strandon kávézni 😁). Nem attól függ, hogy lefekszem-e valakivel, hogy hova hív randizni, de azt a kis szabadidőm szeretem úgy eltölteni, ami jó. A strand pedig jó. Kávézni mehetünk télen.

márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csajokat akar nézni, ott a net. Nem járok strandra, ha mennék, nyári ruhában egy fa alatt ülnék, és törcsibe burkolóznék, hogy ne érjen a nap.
márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Le akarja csekkolni a tested. Első randin nem mennék strandra, de ha ezzel indít, akkor máshova sem.
márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
látni akarja a tested, tuti majd szexelni is amjd
márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!