Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy valakinek vannak érzelmei irántam vagy csak szexuálisan vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
márc. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Na ez engem is érdekelne.

Sok ember van, aki azzal is olyan dolgokat csinál, akihez csak vonzódik, mint azzal tenné, akit kedvel is..

Ölelések, csókok, érintések, kedveskedések...

márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Jó kérdés, erre nem tudom a választ. F
márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjátssza magát, hogy vannak érzelmei akkor a viselkedéséből nem tudhatod..


De olyan dolgokat például nehéz megjátszani, mint a:

-odafigyel rád (emlékszik miket mondtál már el neki, rákérdezz dolgokra, aggódik érted, próbál önzetlenül segíteni stb)

-akkor is keresi a társaságod, ha a találkozótokban nincs jelen akkor éppen aktuálisan a szexualitás/szex

-más nőnek puncsol-e, udvarol-e.. (ezt max hallásból) Ha netán igen, akkor tudod a választ.

márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy konzekvens. A tettei és a szavai ugyanazt sugallják: kellesz neki és fontos vagy. Ha elemezgetni kell a viselkedését, nem vagy biztos benne, hogy mit akar tőled vagy a tettei nem igazolják s szavait, akkor csak szexre kellesz.
márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Ha szexuálisan vonzódik hozzád, mindig a testrészedet nézi, meg esetleg tapogat.

Nem őszinte, nem igazán beszél magánéletéről.

Büszkén mondja, hogy mennyi szex partnere volt, és hogy milyen jó a szex, de mégis téged választ... (nem őszinte)

Elhív randizni, aztán egyből lakására hívná fel.


ezek csak példák

márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem mondja plusz és te nem vavy empatikus akkor sehonnan sem fogod tudni, hogy szeret e vagy sem.
márc. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehonnan. Ha jól néz ki, úgyis elhiszed, hogy érzelmei vannak, bármilyen nyilvánvaló is az ellenkezője. Ha nem néz ki jól, akkor meg úgysem akarsz tőle semmit.
márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen kapcsolatról beszélünk. Ha ilyen párhetes, "érzelmeket" nem is lehet elvárni. Ha ennél azért számottevően hosszabb, és már volt szex, leginkább abból, hogy hogyan viselkedik veled akkor, amikor épp nincs kilátásban szex. Mennyire figyel oda rád, amikor beszélsz, mennyire törődik veled, hogy bókol (pl. dicsére-e mást rajtad a külsődön, testeden kívül), szervez-e programokat, próbál-e a kedvedre tenni; hogy viselkedik veled, amikor beteg vagy.
márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!