Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Voltatok már szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Voltatok már szerelmesek nálatok idősebb nőbe? Nők! Volt már belétek szerelmes fiatalabb pasi? Vagy ez mindig csak vágy?

Figyelt kérdés
Ki mennyi idős volt? És mi lett a dologból?
márc. 12. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Angol tanárnő, közép suli vége egy korrekt nő volt, természetes és okos. Szerelemnek nem mondanám de bejött a kinézete és a mentalitása.
márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem volt. 40+N
márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi neked az idősebb? Ami fordított nemekkel normális? Vagy 20+ év?
márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, kissé a nő is kedvelt engem. Nem lett belőle semmi sem. A nő 39 volt, én 24 éves voltam.
márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyomulni szoktak 5-6 ével fiatalabbak. Ez a korosztály akkor se érdekelne ha nem lenne párom.
márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
4 évvel idősebb volt, nekem nagyon kellett, csak neki párja van :/
márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan pár van a környezetemben, ahol a nő az idősebb. Bátyámtól a felesége 5 évvel idősebb, gyerekeik is vannak, minden rendben a házasságukkal. De rajtuk kívül is több olyan párt ismerek, ahol a nő az idősebb. Miért törvényszerű, hogy a férfinek kell annak lennie? Nőként én nem zárkóznék el attól, ha a férfi lenne a fiatalabb, de persze, ha valaki igen, az sem baj, ízlések és pofonok.
márc. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
52%
Igen voltam sajnos ! 44f
márc. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, többször is.

N

márc. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!