Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon intő jel ha a partneremn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon intő jel ha a partneremnek nincs social media fiókja? Vagyis Facebook, Instagram, TikTok, ilyenekre gondolok, nekem ezek vannak. Messengeren elérhető, de nincs aktív Face fiókja. Vagy ez nem intő jel? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Twittere sincs, YouTube-ozik, de az Google fiók.
márc. 13. 19:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Nem is tudom a Twitter amúgy hogy jutott eszembe, azt használja bárki is? XD
márc. 13. 19:11
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem se van egyikse.
márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves?


Nekem is csak Facebook-om van, de az is csak a Messenger miatt. Vagyis a facebook fiókom én sem használom.

márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
27 lesz áprilisban
márc. 13. 19:19
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
#4 Akkor szerintem teljesen normális hogy nem a közösségi felületeken szeretné élni az életét, hanem a való életben.
márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Én se vagyok aktív egyiken se. Neked mit ad hozzá az életedhez, hogy ennyire nagy gond?
márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Elég sokan használják a Twittert.
márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Fb már leáldozóban,csak idősek lognak rajta
márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Számomra az az intő jel, ha valaki egy csomó közösségi platformon fenn van.
márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképp intő jel. Aki a közösségi médián való jelenlét alapján választ magának pasit, az vagy nagyosztályos ovis, vagy egy tipik munkanélküli proli, aki 25 éves korára 3 gyereket szült 3 apától és s facebook tiktok és társai görgetése teszi ki az élete nagy részét. Bár én elfogult vagyok, nekem google fiókom sincs.
márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!